Ankieta Need For Speed - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sokomapl,
zdecydowanie most wanted
Darnith,
Underground 2 najbardziej przypadł mi do gustu Za to Carbon według mnie to porażka, najgorsza "część" tej serii.
deaf,
Most Wanted zdecydowanie. Do tego Undergroundy miały też niezły klimat. Carbon - rozczarowujący
Sosna,
Z tego co mi wiadomo w pro street nie dało się jeździć po mieście, przechodziło się z wyścigu do wyścigu (tą informację podał mi kolega), jednak nie można narzekać na jego grafikę bo jest naprawdę dobra
Favar,
Wszyscy przy wymienianiu co dobre a co złe jakby zapominają o pro street. Było takie NFS Nie takie złe nawet.
Arkham,
Zgadzam się. Most Wanted. Choć na dłuższą metę męczyła mnie kolorystyka przyjęta w grze (żółto-brązowa) i to, że kolory takie mdłe jakieś były to gra zdecydowanie była przyjemna i to nad wyraz.
Carbon był olbrzymim rozczarowaniem. Wyjątkowo irytujące wyścigi w kanionie, brzydkie modele postaci i to, że gra w porównaniu do Most Wanted była wręcz żenująco krótka.
A w Undercover nie grałem...ale chyba niewiele straciłem z tego co widzę.

(A nagrodę publiczności oczywiście dostaje Undeground 2 jako, że łączę z tą grą najwięcej radosnych wspomnień.. )
Ammon,
Favar dobrze prawi. Undercover początkowo nawet na konsolach się ciął. Z wersją PC jest jeszcze gorzej, głównie ze względu na ciągłe doczytywanie poziomu.
Powiem krótko: Dla mnie Most Wanted był, jest i będzie najlepszą częścią serii. Często pojawiające się filmiki, emocjonujące wyścigi i ucieczki przed policją. Ta część jako jedyna zapadła mi w pamięci.
Favar,
Undercover jest powszechnie uznany za beznadziejny. Nie bez powodu. Gra się tnie nawet na najlepszych kompach i nie oferuje żadnego wyzwania. Prowadzenie jakieś takie niefajne. Ja się tym ludziom dziwię... dlaczego nie mieliby zrobić czegoś w klimatach, nie wiem, porshe 2010? Ja bym w to zagrał.
Sosna,
Ja nie grałem we wszystkie części, ale najbardziej do gustu przypadł mi NFS: Underground 2, moim zdaniem najbardziej grywalna część z tej serii, choć słyszałem, że Undercover też jest niczego sobie
Majarek,
Porsche 2000 to była prawdziwa gra... Aż tęskno za tamtymi czasami
Tamc.,
A ja największy sentyment mam do Need For Speed III: Hot Pursuit Company Line.

To była gra, to były czasy...
Taramelion,
Na mnie największe wrażenie zrobił Need for Speed II. A w Need for Speed: Most Wanted grało mi się najdłużej i najlepiej.
Drugie miejsce w tej kategorii ma Need for Speed: Porsche 2000
Finrod,
Wszystkie mają swoje wady i zalety, ale chyba najbardziej podobał mi się Underground 2 (choc mam nadzieję, że po zagraniu w Undercovera będę miał nowego lidera ).
Favar,
Przydałaby się do tego ankieta

Ale owszem, popieram. most wanted. I mówię to po zagraniu w undercover
Z NFS nie grałem tylko w carbon (choć w starsze grałem tylko po parę dni, nie więcej)
Luzak,
Witam
Według was który Need For Speed jest najlepszy??
Jak dla mnie to Most Wanted
Wczytywanie...