Chat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
mnie sie ten pomysł podoba
Minias,
Jeśli sie o to zadba - to wyjdzie ;p
VL,
Na Starej Stefie (SS) też miały byc takie spotkania, ale nie wyszło WIęc chyba i tutaj nie wyjdzie
Minias,
Ale musisz przyznać, że tam prawie w każdym kanale jest chaos i nie ma klimatu do rozmowy.

Najlepszy jest irc, jesli mozna go zaliczyć do tych chatów. On zawsze bedzie sie wybijał swoją prostota, szarością i niezbędnością. Po co komu tam obrazki? Tam sie toczy wojna, rywalizacja, przejmowanie kanałów. To są chaty, gdzie można uzywac 'nielegalnych' programów. Flooder czy agresor, bot-klon - kogo to tam zdziwi? Tam nie dają serverbana za takie drobnostki. Root'y na to pozwalają. I to mi sie podoba.

Poza tym tam zamiast przycisków "wyślij, banuj" są komendy i polecenia. To znacznie (według mnie ) przewyższa inne chaty, bo kiedyś zadałem pytanie operatorowi jak sprawdzić ip jakiegoś uzytkownika, a on mi sie pyta który to przycisk.. Co prawda, polecenia mogą nowych zgasić, ale tylko na ircu jest taki klimat, gdzie nigdzie indziej juz takiego nie będzie. Tam można spróbować swoich sił, a jesli jakis pokój tam sie wybije i nie zostanie przejęty przez innych, mozna byc z siebie dumnym

uf ale sie rozpisałem
Selena_de_Moon,
Nie kazdy używa obrazkow Wiekszosc pisze w nawiasach Czyli jest tak jakby RPG^^
Minias,
onet, wp i interia to dla mnie przeterminowane już Za duzo tych bajerów. Rozmowa jest dodatkiem do obrazków, a nie obrazki do rozmowy..

Najlepszy jest polchat zapraszam na plotki tzn. chat 'plotki' /to taka reklama mojego głównego pokoju ;] Drugi admin wlasnie strone konczy ^_^
Selena_de_Moon,
Nasze Bractwo ma własny pokój na Onecie Nazywa się fantasy_forest Zapraszam
Saturas,
może i wolą gg ale na czatach są lepsze rozmowy jeżeli chodzi o narzucony temat więc ja wole czaty jeżelli chodzi o masową rozmowę więc ja moge wejść i będe czasami na czacie. Jak będe na strefie to i na czacie, ale budzić mnie wiadomością pm.
Pavel,
No grałem na czacie, ale nie lubie
Finkregh,
No cóż, wolę gg
------------
Pavel, a gdzie grałeś w sesję?
Pavel,
Ja nie lubie czatów i wolałbym, żeby w ogóle nie było na nich spotkań.
Minias,
Chat może być tylko jeśli na polchat'cie to wolałbym by byl to pokój prywatny - bywałem 'troche' na chatach. A nuż by przyszli moi znajomi i jakieś rozmowy by sie zaczeły całkiem z czyms innym związane.
Saturas,

Hej może ogłosimy jakąś godzine ,żebyśmy spotkali się na czacie.Jakie godziny proponujecie i kiedy?

ja tam mogę być często na czacie ale aby mnie obudzić napiszcie prywatną wiadomość.
rafi,
Hej może ogłosimy jakąś godzine ,żebyśmy spotkali się na czacie.Jakie godziny proponujecie i kiedy?
Wczytywanie...