Arymateya znowu w akcji! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dakkar Fezboul,
W imieniu ekipy pierwszego w Polsce serwera Neverwinter Nights 2 „Arymateya” chcę przekazać, że pracę nad jego trzecią odsłoną zostały zakończone! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tego przedsięwzięcia wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli takiej okazji.

Serwer i moduł powstają przy udziale osób, które od początku związane są z szeroko rozumianą sceną NWN. Team tworzą między innymi ludzie, którzy mieli przyjemność współtworzyć takie projekty jak „Arcana”, „Bursztynowe Szlaki”, „Archipelag Edra” czy „Luth”. Twórcy mają ambicję opracować dzieło, które będzie stwarzało szansę dobrej zabawy dla wszystkich odwiedzających serwer gości.
Najtrafniej chyba można określić, iż jest to Light RPG. Wstęp na serwer jest wolny, po przejściu prostej autoryzacji, która oceni wasze umiejętności odgrywania. Niemile widziane są jedynie osoby utrudniające zabawę innym bywalcom. Dzięki temu mamy nadzieję gościć w naszych skromnych progach sporą ilość graczy i wyeliminować jednostki, które nie są zdolne do zabawy w szerszym gronie.

Trzecia odsłona modułu w założeniu ma za zadanie „trafić” do jak największej rzeszy odwiedzających. Osiągnąć to chcemy poprzez umieszczenie w jednym uniwersum wielu, pozornie tylko niepowiązanych ze sobą krain. Każda z nich rządzi się własnymi prawami i odznacza charakterystycznym dla siebie, wyjątkowym klimatem. Każda z nich tworzona jest przez osobny zespół twórców, który dba o jej odrębność i charakter. Dzięki temu klimat modułu nie jest jednoznacznie określony. Niektóre miejsca wyglądają na bajkowe, inne są zdecydowanie bardziej obce i przerażające. Na serwerze można znaleźć typowe dla klimatu fantasy średniowieczne akcenty, ale również tajemnicze i absurdalne miejsca, które utwierdzą odwiedzającego w przekonaniu, iż gdzieś po drodze przekroczył magiczną granicę pomiędzy tym, co rzeczywiste a tym, co powinno na zawsze pozostać w zakamarkach chorego umysłu. Świat to jedna wielka zagadka i tylko od Ciebie zależy, jak daleko masz odwagę się posunąć.

Na forum umiejscowiono dział, w którym sukcesywnie publikowane są teksty dotyczące specyfiki modułu. Jest to miejsce, w którym odwiedzający ma szansę zasięgnąć informacji o tym, jak wygląda i jakimi prawami rządzi się gra na Arymateyi. Ponadto na stronie serwera opublikowano zbiór tekstów opisujących organizacje klasowe, na które natkną się śmiałkowie przekraczający bramy Arymateyi. Z pewnością lektura tych plugawych manuskryptów utwierdzi Was w przekonaniu, iż Arymateya jest rzeczywiście nową definicją rzeczy powszechnie znanych.

Od pewnego czasu projekt Arymateya ma przyjemność gościć twórczość jednego z czołowych polskich mistrzów pióra! Pan Jacek Piekara zdecydował wesprzeć przedsięwzięcie udostępniając twórcom kilka swoich tekstów ze zbioru opowiadań o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. Jaki związek mają wspomniane opowiadania ze światem Arymateyi oraz czy są one dla ekipy serwera czymś więcej niż natchnieniem, wyjaśni się już na serwerze! Zapraszamy!

http://www.arymateya.pl

Chaos:


Naziemie:


Mazmorra:


Gdzieś na serwerze:


Pytania i komentarz proszę wysyłać bezpośrednio na mój numer gg (Jest w profilu).
Wczytywanie...