Saga Fallout do nabycia w Play Extra - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Valandil Falassion,
Saga Fallouta była już w Gazecie Wyborczej za kilka złotych, więc pewnie jest tania jak barszcz i każdy może ją teraz dorzucić do gazetki. ;p
Tokar,
Bo to jest numer specjalny :'d Zdaje się dosyć częsta praktyka dla Playa (skoro oznaczony jest jako trzeci).

Tak czy siak miła niespodzianka. Zazwyczaj do takich pisemek dodają płytę z tapetami i dzwonkami do komórki, a tutaj proszę - takie klasykyki. Wielki szacunek dla tego magazynu.
Courun Yauntyrr,
Swoją drogą to już 2 numer PLAYA w październiku. Mogli by tak częściej
Lavo,
No cóż wszystkie części Fallouta mam...
Szkoda że dają do pisma polską wersję (angielska jest o wiele lepsza).

Cóż, ale chyba kupię
Favar,
4 część z założenia ma być zrobiona za 3 lata od teraz, ale na razie to tylko plotki.
Courun Yauntyrr,
Czytałem, że ma być 4 część, jak im się dobrze sprzeda 3 Gry już niestety mam i dlatego nie kupię.
Valandil Falassion,
Komiks Śledzia? O rany, kupuję w ciemno! Gierki mam już w komplecie, ale to nic.

BTW: Fallout 4? :O
Tokar,

Już jutro do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, specjalny numer czasopisma Play. Wydanie to zostało w całości poświęcone grze Fallout 3. Znajdziemy w nim między innymi zbiór skondensowanych informacji na temat zbliżającej się produkcji oraz pokaźną ilość przeróżnych poświęconych jej dodatków. Co więcej, do pisma dołączona została płyta DVD, na której znajdziemy nie lada gratkę – pełne wersje wszystkich poprzednich części sagi (Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics: Brotherhood of Steel). Oczywiście wszystkie w całości po polsku. Jeżeli nadal nie posiadasz tych pozycji w swojej kolekcji (wstyd przyznać), to migiem do kiosku naprawić swój błąd :-) Za 7,90 zł. naprawdę warto.

Wczytywanie...