Kirby test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Than Vevanu,
Tylko 21 punktów na 100. Dość słaby wynik.
Atis,
Prościzna. Zresztą, stary już ten plakat jest. VG Cats wymiatają porty z waszych tyłków.
Lionel,
tylko 14

większość znałem z widzenia, ale ni w kij nie mogłem przypomnieć sobie imion tych stworów.
Enemir Orme,
12/100
Kurde, nawet chyba nie byłem świadom tego że istnieje tyle gier i anime i innego szitu xD
Arkham,

Cytat

nie wiem co ma mi udowadniać xD że wolałem książki niż bajki w tv i gry video?


Że się nie orientujesz w klimatach anime/gry video/komiks. I tyle.
Tak jak testy rozpoznawania kolorów miały zweryfikować to jak rozpoznajesz kolory a testy geometryczne jak sobie radzisz z geometrią. Ani lepszy ani gorszy test od innych. Tylko przy okazji zabawny...;]
Tamc.,
Ha, 19 bodajże.
Kresselack,
Mel, utrafiłeś, jak zwykle, w sendo. Dupne to 11 odgadłem i wcale nie czuję, żeby urągało to mojemu umysłowi.
Favar,
To wcale nie takie złe wyniki. Większość tych postaci jest z niszy gier/anime - wiec łatwo nie jest ;D
Desdeamona,
Muahaha. 10/100.
Melzar Mizzrym,
Gówniane 12/100. Czytając tą listę to zdałem sobie sprawę że naprawdę prawie żadnej z tych bajek czy gier nie znam. Jakieś beznadziejne. Test zresztą też bo nie wiem co ma mi udowadniać xD że wolałem książki niż bajki w tv i gry video?
Favar,
Tu nie ma linka, bo to jest tylko obrazek niestety Nie poradzę. Liczenie we własnym zakresie.
Ja tam nie wiem co wam w tym może zająć dużo czasu. Albo się wie albo się nie wie
Arkham,
uhm... 50 pare. Walnąłem się w liczeniu.. Niemniej zabawa klawa. Najbardziej mnie chyba rozbroił Earthworm Jim. Że też ktoś o tym jeszcze pamięta..;D
Genialny test in my humble opinion.

EDIT:
A, czy Koopa zamiast Browsera się liczy?
Sosna,
Trochę dziwny ten test jak dla mnie, gdyby to się jakoś zaznaczało czy coś, a tak to gra niewarta świeczki, takie coś z dobrą godzinę może zając
Enemir Orme,
Niestety w istotnych szczegółach Favar często kuleje, przez co jego genialne rady i pomysły szybko tracą na wartości xD

Trochę dziwne to by było jakby się okazało że sami mamy sobie spisywać wsio na karteczce, a potem sprawdzać wynikixD
Yarpen Gottzorn,
Jeszcze tylko link dodaj i będzie rewelacja;)
Favar,
Trudno to jakoś określić. 100 kirbysiów, każdy będący karykaturą jakiejś postaci. W ogromnej większości są to postacie z gier.




Spróbujcie odgadnąć wszystkie postacie. Tutaj macie wyniki:
http://img78.imageshack.us/img78/2495/kirbywynikiwc9.jpg

Policzcie jak wam poszło

U mnie 69/100
Wczytywanie...