Jak aktywować mody? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Błędy zgłaszaj w przeznaczonym dla tego temacie. Gdyby ktoś miał jeszcze z tym problemy: Lolth się do ciebie uśmiecha...
Darnith,
Nie jesteś zalogowany, gdy chcesz ten załącznik obejrzeć
Sorry za OT.
Kresselack,

Cytat

[#10171] Nie masz uprawnień do pobrania tego załącznika.


A mi się to zdarza już któryś raz i nie wiem, kto problem rozwiąże

Odnośnie postu niżej:
Jestem zalogowany. Stale od paru miesięcy ;p
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik daniel1st dnia poniedziałek, 9 sierpnia 2010, 20:16 napisał


U mnie nie ma w ogóle folderu data tylko: dev, resources, maps i system


Powinno to wyglądać tak:

MOR.jpg

Mam Morrowinda w Złotej Edycji. Ale folder ten jest w folderze, w którym instalowałeś grę. Bez niego w ogóle by nie ruszyła, więc musisz go mieć. To starsza gra - nie instaluje nic w Moich Dokumentach (na szczęście) ani podobnych. Jak instalowałem czystego Morrowinda w edycji premierowej także jest ten folder.
Gość_daniel1st*,
U mnie nie ma w ogóle folderu data tylko: dev, resources, maps i system
Diego de Gallin,
Te okienko chyba same nie wyskakuje, trzeba w menu przed włączeniem gry (gdzie, chyba jest uruchom i tp.) trzeba kliknąć pliki i wtedy zaznaczyć dany mod jak mój przedmówca mówił, przynajmniej ja tak mam.
Courun Yauntyrr,
Wrzucasz moda do folderu Data a potem odpalasz grę. Pojawia się takie okienko, gdzie masz zaznaczone jakie masz plugginy (mody) - domyślnie to morrowind.esm. Jak masz inne mody to masz zapisane kolejne kwadraciki - zaznacz je, by mody działały.
Gość_kanikul*,
prosze o pomoc nie wiem jakiego programu uzyc by aktywowac mody

I was here.
Wczytywanie...