[Diablo III] Diablo III - odkryto nową klasę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

monstrum,
Teraz znamy wszystkie 5 klas postaci:
Barbarzyńca Szaman Czarodziejka Mnich Łowca Demonów
Mi najbardziej spodobał się Szaman, a Wam?
kami,
Najsowe trzeba chłopakom przyznać... Zastanawia mnie tylko jedno... Jak wypasionego kompatrzeba będzie mieć, żeby gra wyglądała tak efektywnie jak na filmikach...
Dany,
Ta sfera pola siłowego zwalaniająca pociski zrobiła na mnie wrażenie Ciekawa innowacja.
Tokar,

Firma Blizzard spełniła wcześniejsze przyrzeczenia i odkryła przed żądnymi informacji fanami kolejną klasę postaci, która pojawi się w najnowszej części niekwestionowanego króla gatunku hack'n'slash – Diablo. Jest nią, a to ci dopiero niespodzianka, Czarnoksiężnik. Prędzej można nazwać to liftingiem niż prawdziwą nowością, lecz jak widać spece od marketingu studia nie śpią, gdyż nie od dziś wiadomo, że wszystko co teraz kręci się wokół mrocznego i tajemniczego świetnie się sprzedaje.

Według jak zwykle rzetelnego opisu zamieszczonego na oficjalnej stronie produkcji możemy się dowiedzieć, że postać to komputerowe ucieleśnienie młodości. Niedoświadczony i ciekawy otaczającego go świata Czarnoksiężnik, pragnie zgłębić moc pozwalającą mu zapanować nad niebezpiecznymi i pierwotnymi siłami, z których zbudowany jest świat rzeczywisty. Ambitny cel jak na dziewiętnaście lat, trzeba przyznać. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">tym adresem. Tam też cała gama filmików, screenów oraz artów traktujących o tej postaci.

Póki co czekamy na ostatnie dwie klasy. Trzymajmy mocno kciuki za prawdziwe zmiany, gdyż obecnie jest to czysty nonsens i zapowiadane modyfikacje to pic na wodę.

Wczytywanie...