Przejście do II aktu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iluvatar,
Hmm ja miałem podobny problem tylko że nie wywalało mnie na pulpit ale po prostu nie odpalała się rozmowa z Sandem
Jak zacząłem grę od nowa to wszystko chodziło
Sprzęt masz dobry więc to pewnie jeden z wielu błędów NWN
razor,
Mam problem z w/w rzeczą. Otóż ostatnio zacząłem grac w NvN2 ponownie, ale tym razem zainstalowałem Dodatek maskę zdrajcy. Grając nie miałem żadnych problemów, ale po pokonaniu Łowców Miecza Githianki( albo jakoś tak się pisze ) i powrocie do Dzbana, oraz po rozmowie z Duncanem zaczyna się problem. Kiedy gra próbuje wczytać II akt to wywala mnie na pulpit, bez żadnego komunikatu o błędach. Wcześniej, bez dodatku nie miałem tego problemu, więc sądzę, że to nie wina sprzętu. Spróbowałem zainstalować ponownie grę sądząc, że pliki mogą być uszkodzone, ale nic to nie dało. Jak zainstalowałem samą podstawkę, to save'y nie ruszyły, przypuszczam, że bez dodatku nie ruszą. Nie wiem, dlaczego jest problem, (klnięcie i wyzywanie sprzętu od różnych tez nie pomogło ) proszę więc po pomoc . Z góry dzięki. Mogę podać parametry sprzętu, ale wątpię, że to on zawinił:

Procek Intel Pentium 3.0GHZ
1 giga RAMu
Miejsca na dysku dość
Karta Geforce 8600 Gt 256 mb
Sterowniki najnowsze, Directx najnowszy
Wczytywanie...