Screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Że niby które screeny są fajne, skoro link w pierwszym poście nie działa od lat?
FilipSid-Archer,
EEEE SORKI ZE DUZA LITERA ALE JAK SIE ROBI SCREENY?! GRAM W TA GRE PRAWIE 10 LAT...NO W SUMIE TERA JUZ 10 I NWM!!! A pozatym bardzo fajne screeny
Rychu,
Nie no gratz ss'ów ja tez chcialem grac w GothicaII:NK ale po niemiecku niestety nie polapie sie jeszcze
Black,
kupiłeś w polsce czy w niemczech?
ostatnio byłem z tatą w niemczech kupić samochód i chciałem wstąpić do sklepu ale umiem niemiecki nie za dobrze...
I pech
Saturas,

Użytkownik Black dnia Sep 20 2004, 02:37 PM napisał

he he to tak samo -ja jem ty popatrz ewentualnie powąchaj my będziemy patrzeć na screeny a Ty będziesz grał
P.S noc kruka to z neta czy kupione od pirata albo oryginał?

no oryg bo pirat którego ściągałem z neta nie działał bo wyskakiwała informacja że nielegalna płyta podczas instalki.
Qurnik,
pewnie orginał po szwabowemu ; o ile pamiętam co mowil Saturas
Black,
he he to tak samo -ja jem ty popatrz ewentualnie powąchaj my będziemy patrzeć na screeny a Ty będziesz grał
P.S noc kruka to z neta czy kupione od pirata albo oryginał?
Qurnik,
własnie , Saturas ! Saturas ! Saturas !
Lord Andre,
własnie chociaz sobie popatrzym w jak wspaniałą grę mogli byśmy sobie grac
Qurnik,
zrób to dla Nas na pociechę - skoro mamy czekać do Świąt to choć wiedzmy więcej na co !
Saturas,
już niedługo te screeny zawitają na strefie w dziale do tego przeznaczonym, a ja jeżeli będe miał motywację do wgrania nk to zrobie kolejne.
Qurnik,
ja mam ale lipne raz , a dwa mało
Black,
mam pytanie nikt poza Saturasem chyba nie da swoich screenów???
SHADOWBEAST,
dzięki za stronkę Saturas
Qurnik,
e tam , na bloga albo dasz swoj tyl jak masz , a jak ci sie nie chce to albo buchasz albo dajesz zwykly kolor , ot co i screeny , np. Saturasa tez jako tło
Finkregh,
Jesli chodzi o fora, itp. Ale jeśli opublikujesz je na innej stronie... Zobacz sobie artykuły na strefie o morku. Jak myslisz, czemu screeny podpisane są "Strefa"?
Pavel,
No co ty, avatary można brać od razu, chyba po to są z nimi strony Fink.
Finkregh,
Chyba tak... Jeśli grzecznie się zapytasz
A na serio, to jeśli chodzi ci o umieszczanie ci na stronie, to tylko za pozwoleniem wypożyczającego. Inaczej zostaniesz potraktowany jak złodziej
Black,
to z innych stron mozna brac avatary?
Qurnik,
właśnie Saturas , powiedź
Wczytywanie...