Nasze zdjątka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tharkun,
Tu mi pachnie.... zgniłym jajem nie to nie umnie... mówiłem wam juz zebyscie zmnieniali majtki codziennie?? pewnie nie... :blink: lol piepsze głópoty.... dobra.. kto ma jeszcze jakieś zdjęcia? Moze zrobimy galerie zdjęć Klanoficzów czy tam Useróf forum? :ph34r:
Gość_Gamec*,

Nie ponieważ niektorzy maja jeszcze dłuzsze <_<  Poza tym ja moge miec takie..prawda Gamuśś prawdaa???:*

[snapback]6650[/snapback]




Alez oczywiscie Selenko nie ma sprawy czy o cos mowilem
Lord Andre,
heh selenko selenko nie wiem cze czarowani i okręcanie sobie admina wokól palca jest zgodne z rególaminem forum

ja tez mam długą sygnatura ale niech mi nikt nie kaze zmniejszac bo mi sie podoba
Selena_de_Moon,
Nie ponieważ niektorzy maja jeszcze dłuzsze <_< Poza tym ja moge miec takie..prawda Gamuśś prawdaa???:*
Gość_Gamec*,
Heh Selenka mzoesz nieco spusci balastu z sygnatury ??
Selena_de_Moon,
Tharuśś Slicznie^^ Mój temat sie rozwija tralala A wracajac do Deuska<ślicznego boskiego Obcego :*> Racja racja Obcy beda rzadzic swiatem ale Królową jestem ja ja i jaaaa Mhyhyhy..niewierzycie spytajcie Vampirka Predatory zginą.. :angry:
Tharkun,
I oto ja! Michałek nie miałem zdjęcia bez kolorowych włosów...
Tharkun,
Hmmm ja mam swoje foty ale nie wiem jak je tu dać...Acha już wiem jutro będzie biło z tego forum bardzo jasne światło mojej pięnej twarzy
Qurnik,
nie obrazcie sie kosmici ale jestescie brzydsi niz moja przyszła tesciowa ktorej jeszcze nie znam na szczescie ale jesli to bedzie ta o której myślę to moze byc nawet fajna jak na tesciową
Minias,

To jest mój odwieczny wróg i na tym forum nie będzie nigdy miejsca dla nas dwóch

Ty nie czujesz że rymujesz(?) ;p
Lord Andre,
oh deus a z kąd wziąłes moje prawdziwe zdjęcie ahhhhhhhhhhhhhhhh wszystko się wydało
Deus,


Black, Więc mówisz o Nim...
To jest mój odwieczny wróg i na tym forum nie będzie nigdy miejsca dla nas dwóch :angry: niedługo krew się poleje... [jak kto woli poprawniej to się poleje ale kwas ] Radzę Ci lepiej nie trzymaj Jego strony :angry:

:lol: :lol: :lol:
Black,
Deus trzeba jeszcze predatora na forum
He He nawet wole predatory
Lord Andre,
heh deus nie no ja wyglądam prawie tak samo
Black,
to sobie kup telefon z aparatem
mnie nie za bardzo się chciało wydawac pieniądze na sam aparat więc kupiłem przenośny dom (telefon kom.)
Finkregh,
No, to ja mam 14 lat, 189cm wzrostu, i waże 73kg... Nie jestem zbyt szczupły
< zdjątka nie zamieszzcę, bo nie mam cyfrówki >
Saturas,
Och widze że jesteś niezwykle inteligentnym obcym
Inni obcy tylko śmigają po ścianach i zabijają wszystko co nie jest obcym
Deus,
Okej... Długo sie na dym zastanawiałem ale jednak jestesmy prawie rodziną i muszę pokazać wam moje prawdziwe oblicze...



Tylko naprawdę ja kocham dzieci, a one wiecznie przedemną uciekają... Czy ja wyglądam na jakiegoś odstraszającego albo innego niż wszyscy??? :ph34r:
Qurnik,
wszystkiego najlepszego daj zdjątko , tylko o ile aktualniejsz4e od tamtego ?
Saturas,
Dzisiaj moje urodzinki i normalnie takie zdjęcia sobie porobiłem że niemal, że dostałem zawału więc niedługo je tu dam ;] no i + moje miejsce pracy ;]
Wczytywanie...