swiat_dryftu2

[Warhammer Online: Age of Reckoning] Rekord Warhammera Online - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Beron Heavyhand,
Jak masz dobry net, a oni serwery, no to nie ma. Przynajmniej takie dzieciaki z Tibii nie pograją sobie, mając najtańszego neta na rynku. I dobrze. Za to ta gra przyciąga wielu Lineagowców. Bardzo dobrze.
Ranger,
"Realistycznie "chciałoby się rzec" blink.gif"
ooo nie, w życiu nie ma lagów : P
Ati,
Realistycznie "chciałoby się rzec"
Favar,
71 tysięcy dziennie. łączenie się z servami w pierwsze 2 dni musiało być masakryczne. I fajnie tłoczno musiało w miastach być
Matthias Circello,
Uh, 500 tysięcy w 1 tydzień! Obczajcie jaka to jest masa ludzi. Dla mnie miazga.
Strażnik,
Trochę tych serwerów tam jednak mają, wiec chyba dadzą radę.
Favar,
Trzeba przyznać, imponujące. Serwery to wytrzymują?
Ammon,

500 tysięcy użytkowników w jeden tydzień. Tyloma graczami może się pochwalić najnowsza produkcja studia Mythic Entertianment. Tym samym pobiła ona rekord najszybciej sprzedającej się gry MMO w historii.

"Spędziliśmy lata na stworzeniu najbardziej stabilnego, widowiskowego i dopracowanego wirtualnego świata, ale tak naprawdę to gracze tchnęli życie w Age of Reckoning." – poinformował szef studia Mythic Entertainment, Mark Jacobs.

Polski oddział EA przyznaje, że Warhammer Online zawdzięcza swój rekord także polskiemu rynkowi. "Gra zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów w salonach empik oraz okazała się hitem w systemie elektronicznej dystrybucji EA Store, gdzie znajduje się w ciągłej sprzedaży.". EA Polska obiecuje też, że do sklepów zawita nowa dostawa Warhammer'a.

Wczytywanie...