[Sacred 2] Sacred 2 - niemiecka wersja demo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
Spoko, znając życie Cenega za niedługo spolonizuje te demo i będzie można pograć po ludzku A 2 GB to standard jak na dzisiejsze demka niestety.
Diego de Gallin,
No niemca dało by się znieść gdyby nie to że to 2 GB, mi by ściąganie tego zajęło chyba 24h, jak by to był polski to można by się skusić, ale po niemca w życiu .
Atis,
Kusi... kusi... ale poczekam na pełną wersję. Nie mam ochoty na zabawę w szwabszczyznę... przepraszam, w język niemiecki.
Tokar,

Serwis Gamestar target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Gamestar umieścił na swych zasobach, pierwszą wersję demonstracyjną długo oczekiwanej gry Sacred 2: Fallen Angel. Demo pozwoli nam wcielić się w postać Serafii, pozwiedzać kawałek świata gry, a także porozwiązywać problemy trapiące jego mieszkańców. Według obietnic zabawa ma nam zająć od 3 do 5 godzin. Na nieszczęście istnieje jeden mały haczyk. Demo jest w całości w języku niemieckim.

Niemiecka wersja demonstracyjna Sacred 2: Fallen Angel (2 GB) target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Niemiecka wersja demonstracyjna Sacred 2: Fallen Angel (2 GB).

Wczytywanie...