Ładowanie elektrycznych rzeczy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Finrod,
Nie słyszałem otakiej mozliwości, ale głowy uciąc sobie nie dam. Raczej nie.
Ovitz,
Spełnia, nawet uderza tą laska ale nie razi prądem, i jeszcze jedno pytanie; gram krasnoludem i zrobiłem sobie ta kurtke regeneracyjna ale jest na mnie za dużo czy sa jakies sposoby aby zrobić ją mniejsza?
Rangramil,
A spełnia jej wymagania? Znaczy, czy ma odpowiednio rozwinięte cechy? No i sprawdź, czy w ogóle wziął ją do ręki, towarzysze mają ciekawe sposoby na określanie, która broń lepsza...
Ovitz,
Czy Towarzysze moga korzystać z takich rzeczy? Bo dałem Virgilowi elektryczna laske i batarie, ale niestety raczej jej nie używa tak jak powinnien...
Rangramil,
Albo zrobić własną. Schemat ogniwa jest na drugim poziomie chemii, ewentualnie można nauczyć się schematu ogniwa z ziemniaka i cytryny, ale to mało wydajne.

Kupić można w praktycznie każdym technicznym mieście, czyli też w Kaladonie, Czarnykorzeniu, Ashbury, w Zamglonych Wzgórzach i Dernholmie tez jest chyba możliwość kupienia baterii. Tylko ie przesadzaj, bo to dość ciężkie.
Sosna,
Trzeba kupić baterię o ile dobrze pamiętam (W Klanie Koła lub Tarancie możesz kupić)
Rangramil,
Z tego co pamiętam, wystarczy po prostu mieć baterię w plecaku, a przedmiot sam będzie pobierał potrzebną ilość, jak pistolet amunicję.
Ovitz,
Witam wszystkich to mój pierwszy post na forum i raczej nie ostatni
Mam pytanie co do rzeczy który tworze elektryczną techniką, pisze przy nich że wymagają naładowania, jak to zrobić?
Wczytywanie...