Miss & Mister GE 2oo8 - edycja II - głosowanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kresselack,
Ej no, ja jush stscheliuem sobie pare słithaśśśśnyh fotetschek, nie moge siem dotschekatś ;p ;*:*:*:*:* !!!!!1111jedenjeden.
Shasfana,
Weź Ty ich nie strasz.
Valandil Falassion,
*Drapie się pod włochatą pachą* - No w sumieee...

Koleżanka chciała napisać, że może warto byłoby zorganizować nową edycję, bo lato tuż, tuż. Nawet sobie specjalnie na tę okazję nową bieliznę kupiła, także wiecie... przemyślcie. ;p
Shasfana,
Lato, lato za niedługo. Pan Valandil chciałby zgłosić swoją kandydaturę, ale się wstydzi. (będzie w gustownym, skórzanym bikini)
Desdeamona,
No, a chciałbyś wygrywać co edycję?
Nie ma tak dobrze.
Matthias Circello,
Jestem wciąż obrażony na was, że przegrałem z Maruasem, więc jestem na nie.
Shasfana,
Tak, będzie wtedy opcja wyboru bez zdjęcia "trollowa wróżka" xD Podły świecie, nie ma sprawiedliwości. ;p
Yarpen Gottzorn,
I tak lud na niego zagłosuje, nawet jak nie wystartuje;P
Shasfana,
Nie, on ma zakazane. Jemu już nie wolno każdy musi mieć szansę, a nie, że Troll zagarnie wszystko
Yarpen Gottzorn,
Niestety obawiam się, że tym razem Maruas wpisze się do części "Miss" i zgarnie pałkę pierwszeństwa, że tak to ujmę;p
Shasfana,
*fanatyzm w oczach* o niczym innym nie marzę, jak w końcu zająć pierwsze miejsce. Tak, tak!
Yarpen Gottzorn,
Widzę, że ktoś usilnie chce wbić się na to pierwsze miejsce;P Ja jednak optuję za tym, by w styczniu zrobiono specjalną edycję pod patronatem Trzech Króli, w lutym walentynkową, w marcu - równonocną, w kwietniu - wielkanocną, w maju - Mister & Miss Dnia Pracy, w czerwcu Mister & Miss Dnia Dziecka, w lipcu edycję wakacyjną, w sierpniu - edycję pod wezwaniem Matki Boskiej Zielnej, we wrześniu edycję szkolną, w październiku zaś - akademicką, na listopad polecam albo edycję z okazji Dnia Niepodległości, albo Zaduszkową;]
Vanita Scalfari,
Jestem na tak! Shas najwyraźniej ma wiele ładnych zdjęć. Ale może ja zrezygnuję z uczestnictwa, bo tym razem już tylko Marudny by na mnie zagłosował xP
Shasfana,
Matt, ja Ci poprowadzę kampanię, chcesz?

[Dodano po 3 miesiącach]

Zimowa edycja misiaczki?
Matthias Circello,
*chlip, chlip*

Na następne wybory przygotuję kampanię. Pocieszne chociaż, że zostałem berłem. Gratuluję
Desdeamona,
Konkurs miał być żartem, a jeśli był to niezły kawał - wygrał ten kto miał wygrać xD

[Dodano później]
Pani Orka gratuluje Panu Trollowi.
Taramelion,
Fae zdominowało konkurs. Matacze i krętacze. pff.

Gratz.
Tokar,
Wiesz Favar jak się już brałeś za podsumowanie, to mogłeś też napisać coś o naszych drogich paniach (bo Ekhteliona gdzieś wcięło)

Wyniki są następujące i niezmienne:

1. Desdemona 33 głosy [29,20%]
2. Vanita 27 głosów [23,89%]
3. Eni 25 głosów [22,12%]
4. PaniBogHalina 11 głosów [9,73%]
5. kami 7 głosów [6,19%]

Serdecznie gratuluje ;]
Favar,
Czyli prawdopodobnie wyniki u facetów się nie zmienią więc...

Pierwsze miejsce zajmuje Marud. Wygrywa nagrode największego krętacza i złodzieja głosów i pocałunek od mastodonta.
Drugie miejsce Zajmuje Macio. Nie wiem co wygrywa, nie dbam o to (nizioł!)
Trzecie miejsce zajmuje Chaotyczno-starożytny wampiroziemniak GT++ Ultra i 1/2 (Co się stało z pomidorem?

Zaś za podium dziwaczny ścisk. Ja i Yarp mamy 4 miejsce,
Rang, Buka i Kerg 5,
Medivh 6 (na własność)
a Sod, Tamc i Tar 7 miejsce

Coś tu jest wybitnie nie tak panowie.
Buka,
A było nad czym...XD
Wczytywanie...