You shall not PASS! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Ja siódemki długoooo używałem ale w końcu postanowiłem przerzucić się na CS2. Oczywiście i tak nie umiem wykorzystać pewnie więcej niż 10% opcji ale jak postę to postęp .

W każdym razie u mnie ta opcja jest tam gdzie filtry, w sekcji ponad nimi.

@Tar: Nigdy nie miałam tam konta. Mierzi mnie jakoś ten portal .
Taramelion,
Masz rację: zonk.
Favar,
Teraz będzie zonk:
Zawsze słyszałem o tym Liquify ale nigdy sam go nie użyłem. Czemu? Bo nigdy nie znalazłem tej opcji Może dlatego że mam protoshop 7.0 a nie 8.0 ale jakoś tak nigdy nie natrafiłem na taką opcję jak Liquify...
Taramelion,
Ekh... mnie także zafascynowałaś... ;p
Masz konto na deviantart?
Ekhtelion,
@Favar:

Byłeś blisko. Nie smudge tylko liquify, różnica niewielka ale jest. Do tego oczywiście wind, gaus blur i trochę blendingu.
Yarpen Gottzorn,
W drugą stronę to "Miriam" ;p
Matthias Circello,
Hehe. To z innej strony, co znaczy Mairim?
Favar,
Ja cie Matt skoryguję że jakoś często takich ładnych płomieni nie widuję - to raz. Dwa że chciałbym umieć takie zrobić to się pytam - JAK Mnie tam zaimponowało a ja w tym siedzę (słabo, ale jednak)
Ekhtelion,
Kwestia twojego podobania, a mojego chwalenia to dwie róóóóóóżne sprawy . Poza tym gdzie widziałeś miliony ognistych napisów Ekhtelion w necie?
Matthias Circello,
Sranie w banie, przecież pisałem już gdzieś, że nie umiem robić takich. Co nie znaczy, że muszą mi się od razu podobać. Nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. ;p
Ekhtelion,
Jak ja lubię malkontentów.... Zrob taką samą albo lepszą to wtedy pogadamy.
Matthias Circello,
A dla mnie to normalka grafika, jakich miliony w necie. Nie za bardzo rozumiem czym tu się chwalić. ;p
Favar,
Aaa chyba że tak. Ale tak troszkę mnie zafascynowałeś. To nie jest smudge? No to jak właściwie to zrobiłeś?
Ekhtelion,
Akurat to nie jest smudge i to jest ripple. Ocean ripple .
Favar,
Bardzo ładny smudge. Jeśli w ogóle obchodzi cie moja opinia: Nie idź w stronę realizmu, zostaw jak jest. Tylko te odbicia można by chyba jakoś ulepszyć. Obecnie ta powierzchnia od której się to odbija to ani woda ani stal, tylko jakieś dziwne coś. Efekt ciekawy, ale chyba można by to jakoś ulepszyć. Nie wiem jak to isę w polskiej wersji jezykowej nazywa, ale ja na dolną część użyłbym tak zwanego "Ripple". Chyba ze nie używasz photoshopa.
Tylko taka moja porada
Ekhtelion,
A bo mi się tak nudziło. Może jeszcze popracuje trochę nad realizmem większym.


Wczytywanie...