V rozdział - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

^ZORG,
Przeczytaj ostatnie zdanie z mojego poprzedniego postu - może powoli dojdziemy co i jak.
Aragorn Aset,
Powoli, powoli i bestia zginęłą. Teraz tylko Moraga. Ale tam jeszcze nie byłem (stoję przed drzwiami:)) A te smoki, to ja muszę pokonać. Jak to zrobić. Nie daję rady, co chwile mnie blokują.
^ZORG,
To nie ja go pokonywałem na tym filmie - na Youtube znalazłem. A jak towarzysz znikną to innego weź jak się da (ale chyba nie). Napisz jaką klasą grasz, jakie masz zakl i ekw to spróbuje Ci jakoś pomóc.
Aragorn Aset,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ^ZORG dnia nie, 14 wrz 2008 - 10:28 napisał

Towarzysz powinien stać w świątyni. Tutaj jest filmik jak zabić tego balora.

Nie ma go w świątyni. Był, ale nim do niego doszedłem to znikł. Aco do zabijania smoka. To ja nie dysponuje takim orężem co ty. Mam wprawdzie poziom 13, ale nie mam tych zaklęć co ty (na pasku podręcznym) i nie wiem jakie bonusy włączyłem przed walką(te zielone obok zdjęcia).
Aragorn Aset,
Jak pokonać ta poczwarkę nieszczęsną. Tego czerwonego Baala (chyba tak się to pisze). Próbowałem już na różne sposoby. Pomóżcie. Na domiar złego nie mam już towarzysza.
Wczytywanie...