[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Fishing for Trouble - mod do Baldur's Gate 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
A podrzucam link: http://athkatla.cob-b...pic.php?t=7534
Aby pobrać spolszczenie trzeba założyć konto. W pierwszym poście tego tematu w załączniku będzie umiejscowione spolszczenie
dunio1,
Gdzie można zobaczyć jakieś SS z tego moda? Bo linki na forum wygasły
Obserwator,
Wpadł mi do rąk ten mod, a i ostatnio dorwałem spolszczenie, jednak szkoda mi zaczynać grę od nowa Dlatego przy kolejnym podejściu przetestuję nową przygodę
Ktoś zdążył to ograć? Warto?
Fodro,
Chociaż nie jestem zwolennikiem modów to może się skuszę i zobaczymy co to takiego jest Jak sobie pyknę to może szczele jakąś opinie
Courun Yauntyrr,
Trochę starsza informacja, ale może nie do każdego dotarła - mod miał premierę 15 lutego. Do pobrania z tego adresu. Może kiedyś nawet zrecenzuję
Kresselack,
Na co komu tyle NPCów? Wolałbym zamiast tego 10 dopracowanych.
Courun Yauntyrr,
Podobno błąd okazał się nie tak groźny i będzie naprawiony szybciej niż w pół roku.
KRQ,
ehh, szkoda, wielka szkoda, dawno nie gralem w BG, a taki mod naklonil by mnie do 'powrotu" pozdro ludzie i Szczesliwego Nowego Roku!!
Courun Yauntyrr,
Jak z każdym modem - możesz mieć wersję PL gry a modyfikacji jaką chcesz - wtedy te dialogi/wpisy z dziennika/opisy przedmiotów z moda będą w tym języku. Nie od dziś gram w BG2 PL z modami po angielsku i tylko zawartość z moda jest po angielsku.

[Dodano po 16 dniach]

Jednak nie uda się na 1 stycznia. Powód - 2 uciążliwe błędy. Okazało się, że ostatnich 6 wersji testowych go posiada, co opóźni premierę nawet o pół roku.
Tamc.,
Oj, chyba sobie BG2 zainstaluję.

Jak to będzie z językiem? Mamy grę POL, instalujemy go i staje się ANG czy trzeba ustawić ANG, żeby móc go zainstalować?
Courun Yauntyrr,
Długo już czekam na tego moda. Z tego co widziałem na forum z ostatnich postów (styczeń), to mają póki co trochę problemów technicznych. Jedyna zmiana to 214 a nie 213 NPC'ów

[Dodano po 2 latach]

Jeśli ktoś nadal czeka na ten mod - zapowiedziano premierę na 1 stycznia.
Ornikiel,
Szkoda, że po angielsku. Jakoś granie w rpg w języku innym niż polski mnie zniechęca.
Courun Yauntyrr,

Mody powstają czasem naprawdę długo. Pięć długich lat i wiele trudu, by utrzymać projekt w tajemnicy, ale w końcu wydało się – Fishing for Trouble to nazwa fantastycznego moda do znanego Baldur's Gate 2. Cóż takiego nam zaoferuje FFT?

  • Pięć nowych głównych lokacji.
  • 99 innych lokacji.
  • Nowy utwór do ścieżki dźwiękowej
  • Prawie 3200 linii dialogowych.
  • Nowy przerywnik filmowy.
  • 213 nowych NPC'ów.
  • 60 portretów dla głównych postaci.
  • 4 cut-scenki
  • 2 nowe zaklęcia.
  • 16 nowych sklepów.
  • 22 nowe przedmioty.
  • 49 nowych skryptów

...i dużo dobrej zabawy. O postępach w pracy będziemy jeszcze informować, a póki co zapraszamy na forum projektu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">forum projektu oraz do przeglądania screenów~sc/porth/index.htm" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">screenów.

Wczytywanie...