Independent Festival 2k8 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ellesis,
Ech dla mnie za drogo

Jedynie poza festiwalem. A tak poza tym tom obrażony, bo nikt się na niucon nie wybrał, o!
Nirbah,
Emilie Autumn chyba się przejadę ale mam z Krk dużo km;/

Grots.
Ati,
Tobie na wszystko szkoda kasy

Czyli nikt się nie pisze na sam festiwal?
Melzar Mizzrym,
Ten temat nie powinien być w OT ? ;p Eh shit show w sumie nic i nic ciekawego na tym, chyba szkoda kasy?
Marigold,
No i oczywiście coś wypadło. Nie będzie mnie. Szkoda, chciałam być na koncercie Emi. Łe.
Olof,
Jeśli poza festiwalem zamierzacie się gdzieś spotkać, to ja chętnie. Na festiwal troche szkoda mi kasy.
Dany,
Pola Mokotowskie Morskie Oko, Łazienki
Marigold,
Będę z moją blondi na Emilie Autumn prawdopodobnie (jeśli nie wkleją mi maturki z bioli na kolejny tydzień i jeśli uda mi się do tego czasu zarobić odpowiednią sumę. No i jeśli nikt mnie nie poćwiartuje, jak będę sama stopowała do Was), ale o tym już rozmawiałyśmy:D 19 możnaby się gdzieś spotkać i połazić. Chociaż po włóczeniu się z Buką po stolicy mam jej serdecznie dość xD macie tam jakiś większy park, w którym dziewczyna ze wsi mogłaby się schować przed tym cholernym miejskim hałasem i smrodem?
Ati,
Zapraszam wszystkich fanów mrocznych brzmień i wszystkich tych, którzy chcieliby w nich zasmakować, albo po prostu spotkać się z Warszawską ekipą Fae


Independent Festival 2008
17-19 października 2008
Otwarcie bram o 18.00

Bilety:
[przedsprzedaż] 100 PLN (jednodniowy), 150 PLN (dwudniowy), 170 PLN (trzydniowy)

17 października - No Mercy
1. FRANK THE BAPTIST (US)(headliner)
2. THE LAST DAYS OF JESUS (SK) (co-headliner)
3. Stoned Age (DE)
4. Alvarez Perez (CZ)
5. Hatestory (PL)

18 października - Progresja
Project Pitchfork [Niemcy]
Das Ich [Niemcy]
Emilie Autumn [USA]
Noisuf-X [Niemcy]
Agonised By Love [Polska]
God's Bow [Polska]
Gothika [Japonia]

19 października - Progresja
London After Midnight [USA]
Clan Of Xymox [Holandia]
Mesh [Wielka Brytania]
Ashbury Heights [Szwecja]
Psyche [Niemcy]
Akanoid [Niemcy]
Hervy [Polska]

Zapraszam


Edit nazwy tematu
Wczytywanie...