Chrome - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ja się wkurzyłem kiedyś na chrome'a, i teraz mam Maxthona.
Medivh,
ZADZIAŁAŁO! IKONKA ZNIKNĘŁA!

Ale gdzie się podziała moja przeglądarka? \"\"

[Dodano po 3 minutach]

A tak swoją drogą - naprawdę usunąłem tę ikonkę. Wystarczy kliknąć PPM na pasku zakładek i odhaczyć "Pokaż skrót do aplikacji"...
Medivh,
Oj, kusisz... Generalnie nawet mam zainstalowanego liska obok Chrome'a...
Medivh,
Chrome się zaktualizował i teraz na pasku zakładek mam ikonkę "Aplikacje", której tam nie chcę, a której się nie da usunąć. Niestety nie mogę w mr Google znaleźć odpowiedzi na to pytanie, stąd pytam was Zabierzcie ode mnie to cholerstwo, bo rozważam powrót na starego, dobrego liska Chrome spada w moich notowaniach. Zamiast w końcu wprowadzić możliwość otwierania plików, zamiast ich zapisywania, zajmują się jakimś shitem, o który nie prosiłem
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia piątek, 13 stycznia 2012, 21:16 napisał

Ktoś obeznany powie mi, jak to teraz wygląda - czy warto przenieść się z FF na Chrome'a?

Obie przeglądarki są mniej więcej tak samo dobre. Zresztą sam oceń. Wypróbuj która będzie dla ciebie lepsza
Medivh,
Ktoś obeznany powie mi, jak to teraz wygląda - czy warto przenieść się z FF na Chrome'a?
Gość_Forgotten*,
MIIIIILCZ!!! O jej istnieniu wie tylko kilkanaście osób na świecie i tak miało pozostać do czasu, aż nie podbiję rynku IT -.-
Ekhtelion,
Co jak co myślałem, że ty Enter masz Lolcat Explorera Pro 2 ExtremeNOM version .
Gość_Forgotten*,
Ja tam nie będę się na to to rzucał od razu... Mam swojego kochanego liska *Tuli swojego FF 3.0.1*
Sosna,
Ja też pobrałem sobie Chroma, używam go głównie do grania w gry przeglądarkowe typu my-fantasy, ma swoje wady i zalety, trudno ocenić, czy jest lepszy od FF, więc mam obydwie
Taramelion,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia pon, 08 wrz 2008 - 20:54 napisał

No nie do końca. Hakerzy też łamią zabezpieczenia i włamują się w różne miejsca ale robią to raczej z powodu chęci zdobywania wiedzy i ewentualnej pomocy tym do których się włamali. (nawet u nas na forum był kiedyś taki jeden życzliwy). A crackerzy zazwyczaj dla jakichś swoich własnych korzyści np. finansowych.


Ogólnie to jasna i ciemna strona mocy jest. Jedni są dobrzy, a inni źli. Jedni używają mocy w dobrym celu, drudzy w złym. A granica jest bardzo cienka...



Tak właśnie. Nie uściśliłem tego.
Ekhtelion,

Cytat

Cracker to osoba łamiąca te zabezpieczenia.

No nie do końca. Hakerzy też łamią zabezpieczenia i włamują się w różne miejsca ale robią to raczej z powodu chęci zdobywania wiedzy i ewentualnej pomocy tym do których się włamali. (nawet u nas na forum był kiedyś taki jeden życzliwy). A crackerzy zazwyczaj dla jakichś swoich własnych korzyści np. finansowych.


Ogólnie to jasna i ciemna strona mocy jest. Jedni są dobrzy, a inni źli. Jedni używają mocy w dobrym celu, drudzy w złym. A granica jest bardzo cienka...
Matthias Circello,
Ach.

Haker - koleś, który umie, ale robi innym kuku.
Cracker - koleś, który nie dość, że umie, to jeszcze dopierdziela innym w ramach walki z nudą.

Gut, gut?
Taramelion,
Sprawdx i powiedz reszcie GE.
Masz zadanie bojowe...
Matthias Circello,
Ale ja nie mam pojęcia czym oni się różnią.
Taramelion,
No to teraz Matt wyjaśnij nam różnice między hackerem a crackerem. I zapamiętaj raz na zawsze.
Wczytywanie...