[Age of Conan: Hyborian Adventures] Age of Conan - niższy abonament - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Strażnik,
Jeśli ulepszą grę, poprawią tony błędów to może nawet się skuszę... Funcom mocno spieprzył tego MMO, choć gierka i realia naprawdę mają potencjał, olbrzymi potencjał.
Eni,
Kurcze, 30 zł za miesiąc grania to strasznie mało. Jestem pewna, że ta kwota przyciągnie wielu graczy. Ciekawe czy gra podoła ich wymaganiom
Szkoda, że WoW tyle nie kosztuje... ;u
Tokar,

Dzisiejszego dnia pogłoski na temat niższych krajowych opłat abonamentowych, za rozgrywkę w świecie Age of Conan zostały potwierdzone. Firma CD-Projekt, dystrybutor gry na terenie całej Polski, oświadczyła iż negocjacje z Funcom poszły wybitnie po ich myśli i udało się im wytargować cenę przystępną dla wątłego portfela polskiego gracza. Kwota jaką będziemy musieli uiścić za możliwość wstępu do krain rodem z książek Roberta Howarda, to bagatela 29,99 zł.

Haracz ten pozwoli na zalogowanie się na polskie, w pełni zlokalizowane serwery gry, które zostaną uruchomione w momencie, gdy gra trafi wreszcie na sklepowe półki w rodzimej wersji językowej (2 października). Jak to oczywiście bywa w tego typu produkcjach, przy zakupie produkcji mamy w promocji 30 dni rozrywki za darmo. Każdy kolejny miesiąc, będzie wymagał już wyżej wymienionej opłaty.

"Negocjowaliśmy z Funcomem od października 2007 roku. Nietrudno się domyślić, że rozmowy o prawie dwukrotnie niższym abonamencie dla Polaków, nie zaczęły się od entuzjastycznego "Hurra, tak właśnie zróbmy!"z ich strony. To był długi proces przekonywania, pokazywania istniejących uwarunkowań, rozwiązań, statystyk oraz szerokich horyzontów, które taka stawka abonamentu przed nami roztacza. Jeśli uda nam się przekonać rodaków, że warto grać w gry MMO, a ich aspekt socjalny jest niespotykany nigdzie indziej i sam w sobie fantastyczny, to taką zmianę mentalności graczy uznamy za sukces"Kamil Ruszkowski CD-Projekt.

Wciąż pod znakiem zapytania pozostaje kwestia formy płatności, jaką będzie można opłacić abonament. Dystrybutor obiecał, iż informacja na ten temat pojawi się w najbliższym czasie. Na koniec pozostaje nam zadać sobie pytanie – czy warto ? Bo okazja, póki co jest więcej niż kusząca.

Wczytywanie...