Nightwood - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Napisałem nawet na waszym forum, ale bez odpowiedzi. Z tego co jednak obserwowałem bawią się w to młodsi - nie mówię, że to wada, ale dla mnie jako staruszka tematyka z tymi smokami jest raczej odległym wspomnieniem Pokemonów, którymi moi koledzy zachwycali się jeszcze w gimnazjum.
MiridiusHazentoff,
Hmm...to samo co wyżej.
Rix,
Mhm... Pomysł może i oryginalny i wciągający na jakiś czas. Lecz na dłuższą metę robi się to ździebko nudnawe, moim skromnym zdaniem. Sam grałem w to swego czasu, ale po jakimś czasie znudziło mi się. Ot, co.
^ZORG,
Kumpel (tutaj znany jako Lort) ostatnio poradził mi żebym też zaczął w to grać - nawet fajna zabawa ale mam jeszcze jajko.
Rivian,
cóż, konto założyłem, bo gierka się ciekawie zapowiada. nic tylko czekać teraz na wyklucie się podopiecznego =P
Sosna,
Grałem kiedyś w tą grę przez krótki czas, pomysł oryginalny, ale mnie osobiście nie przypadł do gustu, mimo, że gra jest całkiem dobrze rozbudowana
Eni,
Znam i nawet gram. Pomysł gilfuin miał ciekawy i ładnie to wszystko zrobił. Ale mimo wszystko poza walkami, to z innymi graczami nie ma się zbyt wielkiego kontaktu.
Iria,
Witam, słyszeliście może o Nightwood? To fantastyczna gra MMORPG, w której wcielasz się w hodowcę smoków.
Czym jest hodowla?
Jest to system przygarnięcia, opiekowania się i obserwowania swojego internetowego smoka.
Oto link prowadzący na główną stronę tej gry-->http://smoki.nightwood.net/
A to Faq, informacje ogólne, które mogą się przydać na sam początek hodowli -->http://wiki.nightwood.net/index.php?title=Faq_hodowli_smok%C3%B3w /http://wiki.nightwood.net/index.php...li_smok%C3%B3w /http://wiki.nightwood.net/index.php...li_smok%C3%B3w /http://wiki.nightwood.net/index.php...li_smok%C3%B3w

A tu macie 2 obrazki z tej gry:

Zapraszam do gry!
Wczytywanie...