Fable: Zapomniane Opowieści do nabycia w CD-Action - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pyjak,
Dabu mylisz się Ja czytam cd-action od dawna, pierwszy był Frater i po prostu posmakowałem i zainteresowałem się RPG. Fable bym nie kupił ale dużo bym stracił bo już tę grę 7 razy przeszedłem i jakoś nie mogę przestać, po prostu przestać grać Szkoda że mam coraz mniej czasu na ta grę [szkoła].
Dabu,

Cytat

Dodają do czytadła dobrą grę za darmo i jeszcze ludzie narzekają... Dla Dabu sens ma tylko dawanie Wiedźmina czy NWN 2. I gdzie tu sens ? :'d

Nie. Ja bym chciał gry, które może zeszły już ze sklepowych półek, nie były wydane w Polsce (vide bardzo dobry Ballance swego czasu), jakieś niszowe produkcje z potencjałem, ale bez dobrej kampanii reklamowej.
Dawanie do czasopisma gier, które właśnie niedawno staniały (biedne Fable zeszło z Platynowej Kolekcji do Ekstra Klasyki, a tu miesiąc później na coverze), są tanie... Zwyczajnie mija się z celem. Nie chcę w CD-A Wiedźmina, NWN 2, tylko czegoś, co mnie zaskoczy. Jeśli bym chciał - miałbym te gry i prawdopodobnie zdenerwowałbym się, gdyby dali coś, za co ja wydałem 60 zł.
Ogółem - nie rozumiem tej polityki. Ok, niby taniej, niby gazetka gratis, niby coś tam jeszcze... Ale ja wolę mieć w DVD-boxie na półce, kupione w zbliżonej cenie.

Tyle. Peace.
Tyrael,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia wto, 23 wrz 2008 - 20:54 napisał

Dawanie gier, które kosztują 20 zł w sklepie, jak dla mnie mija się z celem. Zainteresowane osoby już pewnie Fable dawno miały...


Ja np. mieszkam w Ostrołęce i nie będę chyba drałował do Wawy tylko po jedną grę.
To już lepiej jak zakupisz taniej dwie gry i jeszcze do tego ciekawą gazetkę.

Chyba że zamówić w gram.pl czy coś .. ale dostawa też kosztuje ...
Tokar,
Dodają do czytadła dobrą grę za darmo i jeszcze ludzie narzekają... Dla Dabu sens ma tylko dawanie Wiedźmina czy NWN 2. I gdzie tu sens ? :'d
Courun Yauntyrr,
A CDA kosztuje 15 Tak naprawdę to warto czekać, bo za te 15 zł dostajesz nie jedną grę i czasem jest tak, że dwie z danego numeru gazety odpowiadają ci. Poza tym nie każdy ma czasem dostęp do sklepu z grami - do kiosku już szybciej.
Dabu,
Dawanie gier, które kosztują 20 zł w sklepie, jak dla mnie mija się z celem. Zainteresowane osoby już pewnie Fable dawno miały...
Tyrael,
mój brat kupił cd-action głównie po to żeby dostać w ręce tą grę ale oczywiście czytelnikiem tej ''gazety'' jest.
Niedawno zobaczyłem tą grę (jakieś tydzień temu) i od razu się ''zakochałem''.

Polecam !
Favar,
No0 mnie fable działa i mnie swą intuicyjnością i prostotą urzekło W tym konkretnym wypadku "konsolowość" to nie wada. Aczkolwiek interface ekwipunku jest dupny.
Eni,
Ja również kupiłam CDA i wczoraj instalowałam Fable i mi wyskoczyło, że mam za słaby procesor. I dupa ;D Za dobre gry dają w tym CDA. Albo to wina mojego procka, bo jest stanowczo przedpotopowy...
^ZORG,
Ja też kupiłem CDA (jako wierny czytelnik) i bardzo chciałbym zagrać w Fable ale nie mogę bo... brak mi czasu .
Xavierxas,
Kupiłem tą gazetę specjalnie dla tej gry i dupa xD wyskakuje mi błąd... "We are sorry, but we have detected that the game did not exit correctly. We recommend starting the game in safe mode. Safe mode may disable some advanced features of the game, but may allow you to play the game."

Czytałem że to wina grafiki ale moja karta to Radeon 9550 xD
Tokar,

Już drugiego września do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, wrześniowy numer CD-Action. W tym miesiącu znajdziemy w nim niezwykle interesujący tytuł, który śmiało może być nazywany hitem. Grę prosto z kuźni samego Peter'a Molyneux'a – Fable: Zapomniane Opowieści. Tak, tak, w pełnej wersji i do tego po polsku. Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć jakiego cRPG popełnił jeden z wizjonerów branży komputerowej, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić do zakupu. Obok tej produkcji nie można przejść obojętnie, a za taką cenę, grzech nie kupić.

Na DVD pełne wersje:
  • Combat Mission: Shock Force PL.
  • Fable: The Lost Chapters PL.
  • Gumboy Tournament 1.8 PL.
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: World of Warcraft: Wrath of the Lich King, The Lord of the Rings Online: Mines of Moria, Risen
  • Temat numeru: Games Convention
  • Recenzje: S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo, King’s Bounty: Legenda
  • testy sprzętu, NDSN, o grach inaczej

164 strony, DVD 9 GB, książeczka Tip100maniak (196 stron), cena 15,99 zł.

Wczytywanie...