Dodatki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Draxor,
A mi się tam SoU podoba. Może nie jest tak dobre jak Hordy... ba! Na pewno nie jest! Ale inaczej patrzeć na to po premierze obydwu dodatków... czekałem na SoU (a potem jeszcze na nowy sprzęt, bo mi strasznie haczyło... ) i uważam, że gra spełniła moje oczekiwania. Kampanie była równie dobra jak w NWN podstawowym... no i pojawiły się pierwsze cut-scenki. Wprowadzono wiele nowości. Może ktoś, kto miał wtedy dostęp do neta ściągnął podobne haki za darmo z setek stron poświęconych NWN... ale ja takiego przywileju nie miałem. Niestety...
Saturas,
Po pierwsze straszna fabuła i nudna akcja, po drugie nie jest to kontynuacja nwn i nikt cię nie poznaje jako bohatera nwn, po trzecie jest mało interesujących questów.

W całym sou jest strasznie nudno, jak uczysz się u nauczyciela, a nagle atakują go koboldy i musisz uratować świat, ale przynajmniej jest to akcja dziejąca się przed HotU.
VL,
Aż takie badziewie? A niby czemu? Mało questów? Proszę o dokładniejsze opisania co w SoU jest badziewne
Saturas,
Sou to badziewie straszne no choć i tam znajdzie się może coś ciekawego.

Początek jest w porzo, ale już później ;/

Nuda nuda nuda, warto jednak kupić dla klas prestiżowych.
VL,
Kupiłem sobie HoU, całkiem spoko Teraz szykuję się na SoU
Draxor,
Moim zdaniem lepiej zacząć od SoU, bo fabuła drugiego doatku nawiązuje do tej z pierwszego.
VL,
Ja zostaje przy swojej, nie biorę prestiżowych I nie mam SoU, a mam HoU i z tego co słyszałem HoU rządzi, dlatego go kupię jako pierwszego
Saturas,
No albo pozostać przy starej dobrej klasie (jednoklasowość).
Draxor,
To prawda. HotU wnosi powiem świeżości do NWN. Szczególnie spodobały mi się nowe klasy prestiżowe. Teraz każdy może wybrać coś dla siebie...
Saturas,
No ale jak zagrasz w HoU, to zmienisz zdanie, bo ten dodatek wprowadza najwięcej zmian w grze, no i kampania jest o wiele ciekawsza, nie jakieś tam pustynie, ale fajne mroczne pomieszczenia i nowy system kamery do wyboru. Po prostu miodzio.
Deus,
Ja osobiście mam narazie Shadow of Undretide, więc o Hordzie się nie mogę wypowiadać, zamierzam go sobie kupić we wrześniu. Z tego jak czytałem recke, widziałem opinie rożnych graczy w ankietach i gadałem z kumplem to Hordes of Underdark niby lepszy, okaże się...
Draxor,
Który dodatek do NWN bardziej się wam podoba? Ja zdecydowanie wolę Hordy. Fajne bestyjki, świetnie zrealizowana kampania, odblokowana kamera...
Wczytywanie...