Patch 1.69 PL - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bard Card,
Ta lista jest nawet długa jak na NWN chodź i tak najwięcej stanowią poprawki.
dunio1,
Co on dodaje, naprawia , itp. Listę zmian tego patcha.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Podaj namiary na dilera koles.

Ok
Numer tel. 997

O co chodzi z ,,lista zmian"?
dunio1,
Podaj namiary na dilera koles. Jakas lista zmian jest.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Pjawdziwe ilitidki nie grają w sieci !!!
To djowy gjają w sieci z pajączkami...
(A prawdziwe koksy biorą metistofelesy i aribety na jednego albo dwa zmaksymalizowane izaaki !)
Withord,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia środa, 24 lipca 2013, 08:47 napisał

Po co wam te patche

Są potrzebne chociażby do tego żeby grać w sieci, bo wszystkie serwery jadą na najnowszych.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
* Poprawa-nie ,,postarza" tylko odmładza.
Po co wam te patche, mi wystarczy stara wersja bo sie musze przyzwyczajać. Prawda ilithidzie? .::Tak::. Widzicie nawet on sie ze mną zgodził .
Bard Card,
Jest też jeszcze inny sposób na dodatki, który ja wykorzystuję. Jako że gdy zainstaluję grę, patch i na końcu dodatki gra "postarza się" do poprzedniej wersji (nie wiem czemu może po prostu mnie nie lubi ). wtedy ja w folderze z grą robię nowy folder i wrzucam tam pliki dodatków, aktualizuje patcha i "wyjmuje" pliki z folderu. Wszystko wtedy działa na nowej wersji
Aleksander,
Witam,

Już kilka razy widziałem tego typu problem, ba, sam go miałem. Na szczęście znajomy polecił mi link. Czemu więc mam się z tobą nie podzielić?

Link, trzymaj! ;-)

Widać, że dużo osób ma ten sam problem, co tam trafiam, to 'serwer jest przepełniony', ale spokojnie, nieco cierpliwości i będziesz miał dostęp do instalatora. Jak wszystkie opcje zaznaczysz prawidłowo, to pacz 1.69 się na twoim komputerze zainstaluje bez problemów. Ja sam osiagnąłem rezultat za drugim dopiero razem. Bardzo szanuję tego gościa, co to zrobił, ale jednak błędy się czasem trafiają - jak ci się licznik nie będzie ruszał, to wystarczy odświeżyć stronę.

Mam nadzieję, że pomogłem,
Pozdrawiam. ;-)
tomasz95,
Ściągnąłem i nie działa bo mam wszystkie dodatki a nie mogę ich odinstalować bo mam diamentową edycję.
tomasz95,
A gdzie można pobrać polską wersję kompatybilną ze wszystkimi dodatkami.


I taka stronka co jest jeszcze aktywna.
Bard Card,
a ja mam już zainstalowany!!! super bronie pancerze potwory efekty wizualne domy no super!!!!!!!
Tom21,
Dobra spróbuje. Ja to mam szczęście, wiem już czemu mi wcześniej nie działał ten 2 part. Po prostu jak go ściągałem to mi przerwało i niecały się ściągnął. Z 163MB ściągnęło się 162MB XD... Pech...
Lionel,
Dlatego właśnie sugeruję pobranie z NWNVault, bo mam zawsze taki sam problem co ty. Dzięki temu wszystko działa.
Gość_Tomasz*,
Dobra patch ściągnięty, tylko teraz mi wyskakuje że mam dodatki i niemożna przez to zainstalować. Jakieś pomysły? Bo opcja instalowania podstawki a potem dodatków odpada, mam wersję(extra klasyka) która automatycznie instaluje podstawkę z dodatkami.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia poniedziałek, 5 września 2011, 10:22 napisał

Ta z gram.pl jest PL. Ta na NWNVault jest angielska.


Did not! - jak to mówię. Z NWNVault to polska łatka krytyczna stworzona przez PBC.
eimyr,
Ta z gram.pl jest PL. Ta na NWNVault jest angielska.
Tom21,
Courun Yayntyrr a ta wersja ważąca 312 to jest PL?
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia środa, 31 sierpnia 2011, 13:07 napisał

Najprościej? Pobierz patch stąd.


A jeżeli nie zadziała, mnie się do zawsze zdarza, to polecam pobrać stąd - NWNVault.
Wczytywanie...