[Inne] GC Lipsk 2008: Poznaliśmy najlepsze tytuły! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Devil May Cry stał się multi. Ale nie uwierzę nigdy, że RE jest.
Favar,
Niet. Multiplatformowy jest.
Atis,
Favar, Resident Evil jest exclusivem Sony.
Favar,
Najlepsza gra na PC: Słusznie. Spore jest bardzo innowacyjne i otwiera zupełnie nowy rozdział w dziedzinie gier komputerowych, gdzie gracz staje się owych gier współtwórcą.
Najlepsza gra na Xboxa: Szczerze mówiąc to spodziewałem się RE 5, ale Mirror tez może być. Obejrzałem dobre parędziesiąt minut gameplayu i gra wygląda miodnie. Przede wszystkim jest oparta na ciekawym koncepcie. platformówka fpp? Niby szalone, a jednak się udało.
Najlepsza gra na PSP: Nie znam tego Resistance, ale to pewnie jakiś spinoff tego resistance z PS3, tak?
Najlepsza gra na PS3: LBP. Tutaj muszę powiedzieć ze ta gra mi się po prostu nie podoba. No daje fajne opcje w edytorze i będzie ciekawa na Co-op, ale po prostu jakoś to ze mną nie rezonuje. Ostatecznie przy przechodzeniu lvli wszystko sprowadza się do jednego: platformowania. I tyle. to po prostu platformówka z edytorem. Daje dużo możliwości, ale pozostanie platformówką.
Najlepsza gra na Wii: Nigdy nie lubiłem gier o skateboardzie
Najlepsza gra na DS-a: Nie mam pojęcia co to.
Najlepsza gra na ps2: Na "ps co"?
Najlepsza gra online: Y. Warhammer wygląda fajnie, ale wiele konkurencji to on nie miał.
Tamc.,

Trwające w Lipsku targi powoli zbliżają się do końca. Najważniejsza i najbardziej oczekiwana część imprezy miała miejsce w środę, kiedy to odbywały się konferencje ważniejszych koncernów. W przyszłym roku targi gościć będą w Kolonii. Tegoroczni organizatorzy chcąc pozostawić po sobie dobre wrażenie, dokonali podsumowania i zapewnili uczestnikom dodatkową ilość wrażeń. Wybrane zostały najciekawsze tytuły, które można było oglądać na imprezie. Definitywnie największą niespodziankę i porcję niepewności sprawiła porażka Fallouta 3, który pomimo tego, że otrzymał dwie nominacje, nie zwyciężył w żadnej z dziedzin. Z kolei najwięcej powodów do dumy ma Electronic Arts, które zdominowało aż w czterech konkurencjach.

Wyniki wyglądają następująco:

  • Najlepsza gra PC: Spore (Electronic Arts)
  • Najlepsza gra na Xboksa 360: Mirror’s Edge (Electronic Arts)
  • Najlepsza gra na PSP: Resistance: Retribution (Sony)
  • Najlepsza gra na PS3: LittleBigPlanet (Sony)
  • Najlepsza gra na Wii: Skate It (Electronic Arts)
  • Najlepsza gra na DS-a: Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood (Sega)
  • Najlepsza gra na PS2: nie wytypowano (za mało kandydatów)
  • Najlepsza gra na komórkę: Pro Evolution Soccer 2009 (Konami)
  • Najlepsza gra online: Warhammer Online: Age of Reckoning (Electronic Arts)
  • Najlepszy sprzęt: PlayTV (Sony)
Wczytywanie...