Kod na max - 18 atrybutów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

nesses,
Pojawia się 18. Potwierdzam.
Courun Yauntyrr,
Tylko pojawia się 18, tak widziałem. Pewnie masz inną wersję gry, bądź zainstalowałeś mody - wtedy nie działa.
Galopa,
Właśnie w tym problem, że po ustawieniu w ZAAWANSOWANE np. siły na 18 i przeciągnięciu jej na zakładkę PODSTAWOWE, to nie pojawia się w niej 8 siły w żółtym polu. Po wszystkich kombinacjach żółte pola pozostają puste
Courun Yauntyrr,
Vendui

Po opcji wyboru postaci jak pisałem wybieramy [ZAAWANSOWANE]. Ustawiamy np: siłę na 18. Reszta niech sobie będzie na 8 - tak, aby wszystkie statystyki były wypełnione. Dalej klikamy lewym przyciskiem myszki na liczbę oznaczającą siłę (w naszym przypadku 18) i przytrzymujemy przycisk. Następnie przenosimy liczbę (nasze 18) na prawo od strzałek (np: na ten napis [NASTĘPNE...]) i puszczamy przycisk myszki. Liczba znika.
Teraz znów klikamy na [PODST] i wracamy na ekran ręcznego ustalania parametrów. Widzimy, że siła wynosi 8, ale tak naprawdę będzie 18. Resztę punktów rozdajesz jak chcesz, ale siły nie ruszamy. Potem ten proces (tylko ten, bez przechodzenia dalej) możemy powtarzać na pozostałych atrybutach. Gdy już pobawimy się w ten sposób, to klikamy na [PODSTAW] i po kolei klikamy na liczby w żółtych polach (polach na statystyki). Pojawiają się same 18.
Uwaga: nie testowane w wersji z modem CoE, więc nie wiem, czy wtedy zadziała. Możliwe, że ten sposób nie działa w każdej z wersji gry.
Galopa,
Witam.

Wcześniejszy temat został zamknięty, a chciałbym sie dowiedzieć pewnej rzeczy. Robiłem wszystko zgodnie z podanym poradnikiem, ale żeby przejść dalej do tworzenia postaci, muszę mieć wybrane jakieś statystyki (skoro wybieram z pola zaawansowane i wracam do podstawowych, to w niej brakuje liczb przyporządkowanych do statystyk), więc muszę i tak wylosować jakieś liczby. Nie wiem co robię źle i dlatego proszę o pomoc, jak powinien przebiegać ten trik, aby stworzyć postać.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Wczytywanie...