[World of Warcraft] GC Lipsk 2008: WoW'a na konsolę po prostu nie będzie! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Ja akurat też byłam przeciwna konsolowemu WoW'owi, mimo iż jestem konsolowcem. Gry ze słowem "Warcraft" w tytule zawsze były exclusivem dla PCtów (chociaż Warcraft 2 dotarł na PSXa... szybko umarł). Pozatym - MMO na konsole? ZŁY POMYSŁ.
Eni,
I bardzo dobrze, że nie będzie WoWa na konsolę. To jakiś poroniony pomysł. Dla mnie WoW i PC to nierozłączna całość ;]
Tamc.,

Zacznę od ostrzeżenia, że nie radzę czytać tego newsa osobom, które z upragnieniem czekają na WoW'a przełożonego na konsolę. Główny powód? Takiego WoW'a po prostu nie będzie. Jay Allen Brack potwierdził, że sama konwersacja jest do zrobienia, jednak... Blizzard nie ma najmniejszego zamiaru tego robić.

”Obecnie nie mamy motywacji do tego, by zrobić World of Warcraft na konsolę. Najważniejszy w całej tej sprawie jest fakt, że to gra typowo pecetowa – nie była projektowana z myślą o konsolach current-genowych. Jej przeniesienie byłoby sporym wyzwaniem. MMO na konsolę powinno być projektowane od początku tylko i wyłącznie na nie.” – wyjaśnił Jay.

Jego słowa z pewnością są kubłem zimnej wody dla wszystkich tych, którzy czekali na zapowiedź World of Warcraft w wersji na konsolę. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę muszą poczekać.

Wczytywanie...