Loki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Valandil Falassion,
I pomyśleć, że chciałem to kupić w ciemno razem z CDA. Pierwsze Dungeon Siege i NWN wyglądają ciekawiej, a przynajmniej porównywalnie. I nie wymagają ani procesora 3.2, ani 7 GB na dysku. oO
Favar,
Pewnie jakieś ubercieniowanie czy coś... nigdy o to nie dbałem. Ale grafa i wymagania mnie w sumie nie interesują. A mechanika rozgrywki mi pasuje. Jest bardzo noob friendly.
Matthias Circello,
Mów mi tak jeszcze :*

Tak sobie te screeny wyglądają. Nic wielkiego. I skąd takie wymagania? :u
^ZORG,
No to macie screenki z CDA:
1
2
3
4
Matthias Circello,
(No to przenieś temat. ;p)

Zarzućcie jakieś screeny z tej gry? Skoro już powstał o niej temat to można ją jakoś zaprezentować. ;p
Ekhtelion,
H&S uznajemy bądź co bądź za podgatunek crpgów tak jak Diablo i DSy.
Favar,
Loki to H&S nie cRPG Dla mnie spora różnica. Swoją droga ja też nie wiedziałem że to ma takie wymagania. u mnie poszło i tyle. Muszę przyznać że nic takich wymagań w tej grze nie usprawiedliwia
Ekhtelion,
O matko... to to ma takie wymagania? Żenada.

A poza tym to nie ten dział panie i panowie.
Matthias Circello,
Hmmm, to ja już podziękowałem. Nie wiedziałem, że w CDA już takie rzeczy dają. ;u
Tamc.,

Cytat

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800GT lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista.

Matthias Circello,
Właściwie to jakie to ma wymagania? Bo się tak porywam na to, a nie wiem. ;p
^ZORG,
Ja bym chciał ale nie mogę - nie pójdzie mi bo mam za słabego kompa - muli się jak diabli. Z tego co czytałem to gra jest niezła i bardzo długa no i postacie są fajne .
Favar,
Jakoś tak mnie naszło żeby założyć ten temat, bo chciałbym podyskutować o grze Loki. Nie chce spamować online meetingu a ciekaw jestem jakie są ogólne opinie o tej grze i dlaczego. Ekhtelion i Tokar na przykład uważają że ssie, a ja jestem ciekaw dlaczego Dla mnie loki to kwintesencja h&s, w dodatku wykonana z wielkim rozmachem.

ps. jakby ktoś chciał pograć w Loki przez internet to może tu pisać.
Wczytywanie...