King's Bounty: Legenda – szczegóły Edycji Kolekcjonerskiej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Strażnik,
Ech, mnie osobiście takie leki niepotrzebne. Po prostu matka ma taką specjalizację lekarską, jaką ma i otrzymuje czasem gadżety od firm. Nie pamiętam, co w tej skrzynce było, ale na pewno nie były to leki
Taramelion,
Żałuję że spytałem... ;[
Ekhtelion,
Pominę fakt po co ci takie leki ale przyznam się, że firma miała fantazje...
Strażnik,
Logo (a w sumie napis) firmy "Schering", producenta leków ginekologicznych. W zasadzie już się zatarło to logo.
Taramelion,
Jakie?
Strażnik,
A ja mam taką skrzynkę, ten sam "model". Tylko logo ma inne
Tamc.,
Materialista. ;>

Jak dla mnie zapowiada się ciekawie.
Dabu,
O tak, kolekcjonerka wygląda bardzo ładnie... ale tylko z zewnątrz. Środek jest paskudny, wszystko mieni się błękitem i bielą oraz zupełnie nie pasuje do pięknej drewnianej skrzynki.

Nie kupię. Za drogie. xP
Tokar,

Firma Cenega Poland, wyłączny partner 1C w Polsce, zgodnie z obietnicą zaprezentowała skład Edycji Kolekcjonerskiej, gry-prekursorki Heroes of Might and Magic, ambitnej hybrydy cRPG i strategii turowej – King’s Bounty: Legenda.

Trzeba przyznać, że cały zestaw wygląda niezwykle imponująco. Ci, którzy zdecydują się sięgnąć trochę głębiej do portfela otrzymają, prócz podstawowej wersji gry:

  • Artbook wraz z dodatkowymi grafikami.
  • Unikatową kopię miecza King’s Bounty.
  • Skórzany bukłak.
  • Kolekcjonerską talię kart z postaciami z gry.
  • Całość zgrabnie zapakowana w (numerowaną) drewnianą skrzynkę.

Zestaw powinien zadowolić każdego malkontenta, gdyż cena jak na Edycję Kolekcjonerską nie jest zaporowa. Gracze, którzy zdecydują się na zakup muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 159,90 zł.

Więcej informacji na temat samej gry, znajdziecie pod tym adresem. Premiera produkcji w Polsce planowana jest na październik bieżącego roku.

Wczytywanie...