Sesja w świecie Aliens - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Zrobione. ;u
Ven'Diego,
Spokojnie ludzie. Wszelakie najpotrzebniejsze info zostało podane. Myślę że nie trzeba podawać info na temat środowiska sesji. Moim zdaniem fajnie by było aby gracze wybrali 'klasę' taką jaką lubią, a nie taką która się sprawdzi, bardziej życiowo wyjdzie. ;]

Nie szalejmy ;]

Co do 'Formatu' sesji, nic nie jest jeszcze ustalone na 100%, wciąż trwają dyskusje ;p

[Dodano po 12 dniach]

Piraci, karty postaci. Sznela sznela.
Matthias Circello,
Dany - mogłeś tak napisać od początku i by się Tar nie burzył. ;p A myślałem, że to ja lubię stwarzać problemy.
Dany,
Problem w tym, że fabuła sesji wymaga tego, bym ci nie mówił. Wszystko będzie dopiero powiedziane po utworzeniu działu.

[Dodano po 46 sekundach]

Ale o to, co podałeś, możesz się nie martwić.
Favar,
Chciałem tylko wiedzieć jaka postać mogłaby się przydać, albo raczej pasować do otoczenia. Medyk, mechanik, rusznikarz - takie tam. Ale jesli to problem i zdradzałoby to za wiele to spokojnie, poczekam
Dany,
Ech...
Pytania są proste, ale nie o to chodzi...
Taramelion,
W "sesję" nie grałem niestety.
Zadajemy proste pytania. Ale skoro spokojna odpowiedź nastręcza Ci tyle trudności to ja podziękuję. Nie mam zamiaru później się męczyć z Tobą w czasie sesji. Sorry Winnetou.

Wolałem grę z Venem zawsze wszystko spokojnie nawet jak jakieś głupoty pisałem i na pewno psułem mu plany. Psułem Ci Ven coś? Na pewno, ale nigdy nie burzyłeś się. Dzięki za wyrozumiałość, a Tobie Dany życzę wyuczenia się tego przymiotu.
Dany,
Nie, to wy się zachowujecie dziwnie. Jakbyście nigdy w sesję nie grali. Jeden pisze o sesji i jej ustaleniach, w której nie brałem udziału, drugi chce, bym mu opowiadał część fabuły z tego, co przygotowaliśmy z Venem, właściwie nie wiem, w jakim celu. To naprawdę nie jest takie trudne...
Taramelion,
Dany wszystko ok? Zachowujesz się co najmniej dziwnie.
Dany,
A można spytać, po co ci to?
Favar,
Można spytać gdzie będzie się odbywać nasza przygoda? Statek, baza na planecie czy coś jeszcze innego? Nie musisz zdradzać żadnych szczegółów fabularnych, ale chcę tylko wiedzieć jakiego typu to otoczenie.
Dany,
Poprzednia sesja była Vena i nie wiem, co się w niej działo. Mówię z punktu widzenia mojej osoby.
Eni,
No to w takim razie nie zaczynajcie sesji pod koniec wakacji, bo to logiczne, że pewne osoby mogą gdzieś jeszcze wyjeżdżać...
Taramelion,

Użytkownik Ven napisał

Jeśli chodzi o dołączenie do rozpoczętej sesji, też nie powinno być problemu.

Przypominam, że grałem do końca w poprzedniej, nie skończonej sesji Vena a rozpoczęcie tej sesji wynikło z chęci dokończenia przygody przez Matta, Eni oraz mnie. Więc bądźcie lojalni i nie zostawiajcie mnie.
Dany,
My narazie szukamy graczy, którzy zaczną od początku, a nie graczy, którzy wejdą sobie później.
Taramelion,
Ven or Danny - Jak możecie przygotujcie się aby wprowadzić mnie do rozpoczętej sesji. Wejdę do gry kiedy będę pewien że mogę odpowiadać codziennie. Ok?
Dany,
Tylko Alien i tylko universum, nic w związku z filmem.
Krix,
Zgłaszam się. Tylko prawdopodobnie (jeszcze nie pewne) w pierwszym tygodniu września by mnie nie było ale tak to odpisuje regularnie, grałem w avp2 i oglądałem wszystkie filmy poza avp. Mam pytanie, czy sesja dziać się będzie jakoś pomiędzy fabułą filmów, czy tylko uniwersum jest zgodne?
kami,
I ja. I podobnie do Eni, mogę gdzieś jechać... Najwyżej chłopaki mnie zabiją a jak wrócę, to będę kimś innym... Ale i to się zobaczy Tak czy siak count me in.
Eni,
Jo, zgłaszam się też. Z tym, że za tydzien być może wyjadę i wrócę po pierwszym tygodniu września. Więc nie wiem czy jest sens, byście na mnie czekali, więc najwyżej mogłabym się wtrynić w sesję w jakimś dogodnym momencie.
Wczytywanie...