Gdzie jest guru ? ^^ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

bezio,
hehe..........


to sie w windzie sprawdza sprawdz jaka masz karte ile ma pamięci ile masz ramu jaki procesor i tak dalej
Luc Stylo,
Mógłbyś powiedzieć gdzie to się sprawdza, mam ang. wersję programu, a z moim angielskim nie idzie za dobrze.
bezio,
Witam panowie

no więc okienko where is the guru to nic innego jak mały błąd spowodowany brakiem odpowiednich piksel shaderów, nieobsługiwanym sterownikiem karty (bądź starym) a nawet nie odpowiednią rozdzielczoscią ekranu tez miałem ten problem ale wystarczy zainstalować xfire sprawdzić rozdziałke sterki i tak dalej jeśli wszystko pasuje to gothic powinien się odpalić (no chyba ze ktoś ma pirata to wtedy nie ma panie boże zmiłuj się )

pozdrawiam zagorzałych fanów i życze powodzenia przy tej "małej" nie zgodnosci
(eternal) Dylanjuh,
Jak opisano w recenzji na Gameexe: Konfiguracja, która dwa lata temu pozwalała nam oglądać Gothica III w pełnej krasie, w dodatku pozwoli co najwyżej na ustawienie średnich detali.
Rozumiem- postęp, ale do jasnej cholery to ten sam silnik graficzny!
diego19,
Witam mam ten sam problem, właśnie zainstalowałem G3 ZB i ten sam komunikat i też nie mogę grać sprzęt może mam nie za dobry proc 3000 athlon, GF 7300GT 1GB RAM ale zwykły G3 chodził normalnie z czasu się przyciął no ale żeby się wogóle nie włączył? I był taki komunikat dziwny Także proszę o pomoc
kubas123,
Raczej to niemożilwe aby twój komputer był za szybki dla tej gry.Są lepsze komputery i wszystko normalnie działa.
Bezimienny Michał,
No niestety, zrobiłem tak jak mówiłeś ale sytuacja się nie zmieniła . Czy może być tak że komputer dla tej gry jest za szybki ? Bo dlaczego miała by przestać działać po zmianie sprzętu na lepszy... Aha no i z tym komunikatem to też czasem zamiast "gdzie jest guru ?" pojawia się też zwykły błąd programowy wyświetlany przez Windows.
Saphira,
możesz spróbować wgrać patcha 1.12 i później 1.60
miałam już taki problem ale za jakimś razem się udało ;D
Bezimienny Michał,
No więc zachciało mi się po długiej przerwie zagrać w Gothic 3 ze względu na nowy sprzęt gdyż na starym trochę niekomfortowo było. No i problem polega na tym że gdy włączam grę to pojawia się: where is guru ? a gdy ten komunikat się nie pojawi na początku to pojawia się zawsze przy załadowaniu gry. Nie wiem już co zrobić bo instalowałem grę już 4 razy, próbowałem na każdym patchu licząc od zera poprzez 1,12>1,31>1.41>1,51>1,60 na każdym pokolei sprawdzałem i tak samo jest. Co ciekawe ta gra działała na starym kompie czyli: MOBO ASUS M2N-E SLI, AMD Athlon 64 3500+, Pamięć DDR2 667MHz CL5 1,5GB, Karta graficzna GeForce Leadtek 7600GT 256mb. Gra działała, może nie najlepiej ale działała lecz po zmianie sprzętu na ASUS P5K-E WIFI-AP, Intel Core 2 Duo E6750 @ 3,0GHz, DDR2 OCZ platinum @ 900MHz CL4, Geforce 8800GT Palit 512mb jeszcze po OC na 680/1700/1900. Ta gra powinna zasuwać a tymczasem nawet nie mogę w nią grać i to tylko w tej grze takie problemy. Miał ktoś takie coś i wie jak można temu zaradzić ? Może jakaś zmiana konfigu w notatniku albo patch oddzielny ? Za wszelkie próby pomocy będę wdzięczny. Aha no i mam XP SP2 a nie VISTE więc tym bardziej bez problemów powinno być .
Wczytywanie...