[Diablo III] Jeszcze więcej Diablo? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Patrykk dnia sob, 13 cze 2009 - 20:13 napisał

wie ktos jak w diablo2 sharawre znalezc tunel prowaddzacy do mrocznej kneji? bo przeszukalem cala mape i nic nie znalazlem z gory dziekuje


Hm... chyba troszkę nie ten temat trafiłeś... Jeśli nie masz przejścia to mogło Ci nie wczytać lokacji i będziesz miał zonk. Albo nie zauważyłeś.
Patrykk,
wie ktos jak w diablo2 sharawre znalezc tunel prowaddzacy do mrocznej kneji? bo przeszukalem cala mape i nic nie znalazlem z gory dziekuje
Matthias Circello,
I Niebiańska Tyraela. ;p
Melzar Mizzrym,
albo Diablo Rts ;p
Frakcje:
Bagienna Mefista
Piekielna Diabla
Pustynna Bhaala
Taramelion,
Druid wiewiórkami. Albo osikowymi kołkami.
Matthias Circello,
Kurde, mam dwa wyjścia. Albo poprosić o skasowanie tych postów i zapomnieć, albo poprosić o skasowanie i lecieć do Blizzarda z koncepcją.

By mnie zabili śmiechem;p
Tokar,

Cytat

Tylko, że z czego tam będą strzelać? Z d..y?


W ówczesnym świecie wszystko się da

Amazonka z łuku.
Czarodziejka z fireballi.
Barbarzyńca toporkami do rzucania.
Paladyn młotkami.
Nekromanta duchem z kości.
Zabójczyni sztyletami.
Druid.. eee.. nie mam pomysłu, pewnie z tego co Ty zaproponowałeś

Jakby dodać do tego wszystkie super-graficzne dopalacze, dostępność na konsole i strzelanie a'la CS to by się świetnie sprzedawało, a prasa na całym świecie wieściłaby hit Zaprawdę mroczna wizja :'d
Matthias Circello,
Tylko, że z czego tam będą strzelać? Z d..y?
Tokar,

Cytat

Albo w strzelankę. :u


Żebyś nie wykrakał Matthias :'d Nie jest to niemożliwe, np. z cRPG z krwi i kości - Fallouta już zrobili strzelankę (co prawda inna firma, ale takie są teraz niestety prawa rynku) ;(
DekardKein,
MMO to wcale nie głupi pomysł. Spotkać się oko w oko z Bezimiennymi graczami.
Matthias Circello,
Albo w strzelankę. :u
Tokar,
No bo tego Diablo nie można zabijać w nieskończoność Swoją drogą ciekawe jak tym razem przeżył ? :')

Znając rynek i to co przynosi największą kasę, pewnie zainwestują w MMO
DekardKein,
Ja bym wolał coś ala Simsy..... Pomyślmy jak by było miło zaprosić Mefista do naszej paczki znajomych
Courun Yauntyrr,
Może wyścigi? Ty kontra Duriel lub Baal
Courun Yauntyrr,

Główny projektant Diablo III, Jay Wilson, zdradza powoli nowe fakty odnośnie gry. Powiedział jednak, iż Diablo III jest zwieńczeniem całego cyklu i Blizzard stara się historię poprowadzić do samego końca wyjaśniając wszystkie wątki. Czy to oznacza, że nie będzie dane nam więcej przemierzać Sanktuarium? Odpowiedź wiele osób może ucieszyć – planowane są kolejne gry w świecie Diablo, lecz nie wiadomo, jakie dokładnie to będą gry.

Wczytywanie...