ile macie lat?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tharkun,
A ja tam mam 14 wiosen i nie wiem czy się cieszyć czy bać...(!!!)
BaLiN/GaNdi,
A ja jeszcze młody jestem 13 lat
Gość_Gamec*,
tzn. a ja konczylem PIETNASTEGO UNO (po wlosku JEDEN) roczek bo juz mi tu niektorzy wyjjezdzali ze mam 15 lat
Czarny,
napisales

Cytat

To chyba temat ile macie lat


wieć potraktowalem to tak jak nyc nie iwdzil tego a przy okazi napisalem tamto!!
Minias,
Nigdzie nie napisałem, że nie napisałeś ile masz lat czy coś w tym stylu. Sam chyba jesteś ślepy, bo wrzucasz ludzią słowa, których nie powiedzieli. ;-/
Czarny,
Nie chwale sie i nie uwazam sie od was lepszy jestem mlodszy wiec chyba odwrotnie a zreszta npislem ile mam lat a jak jestes slepy to mam [size=14]12[/size] lat
Minias,
To chyba temat ile macie lat, a nie ile jesteście na strefie. Po co sie chwalisz, że jesteś od nas dłużej? Że należysz do tzw. 'elity'? Żeby pokazać że jesteś wyższy, ważniejszy od nas? ;/
Czarny,
no to teeraz was zaszokuje ja mam tylko 12 lat!! hahaha i co lyso wam!! od niektórych na strefie jestm huu przezyem jush 4 zminy serwa strefy wiminiam
1.Members
2.Chost (zeczeło sie najgorsze lata syrefy)
3.Gams
4.gamepress

no i co takim winikiem mogą sie pochwalic tylko najwieksze ziomy czyli gamec(tudne zeby nie admin:)vampirek ,sati, vatras milten, smoczek, no chyba bldne jeszce ale nie wiem nie pamietam
Milten,
Teraz się odezwie najstarszy . NIe chce mi się pisać cyframi, bo by było dużo do pisania więc napisze że jestem rówieśnikiem Qurnika.
Lord Andre,
heh 10 wrzesnia to i ja 10 dzien w nowej szkole bede swietowac

masz racje san moze sie cos wylac ia marnowac bozych darów nie mozna
i prosze nie bij pavla bo gwiazdy futbolu muszą miec idealną fryzurę (żart) patrzcie na Bechama
Saturas,

A ja konczylem 15 uno roczek. Hehe najstarszy jestem

ej no weź mnie nie nabieraj ja myślałem ze masz 3014 lat czy tam 3012 lat jak to można odpowiedzieć Bastili w kotorze

JA mam 15 lat. no bo 10 wzrześnie obchodze 16 urodziny no i 10 dzień w nowej szkole
Black,
Może to był proszek na pchły, dobrze ze uciekłeś
Finkregh,
Nom, np. na nasz ukochany LSM w Poznaniu na zlocie chcieli jakims białym proszkiem potraktować... a jeszcze żyjemy
Pavel,

Oj Minias ja brutalna? Ależ ssskąd heheheh.Ja nie z  tego pokolenia.To z 1990 to taak ale ja nii B) hehehe
Ps.Pavel młodszy bracie, to nie był bynajmniej zamach na twą fryzurę  (a na ciebie-Pomyślała )

Ostanio dużo tych zamachów
Black,
no ja 14 w grudniu skończe (zapraszam na urodziny)
San,
Oj Minias ja brutalna? Ależ ssskąd heheheh.Ja nie z tego pokolenia.To z 1990 to taak ale ja nii B) hehehe
Ps.Pavel młodszy bracie, to nie był bynajmniej zamach na twą fryzurę (a na ciebie-Pomyślała )
Minias,

ojj no nie bijta się chłopaki

No to mówisz, że my mamy sie nie bić, a Ty nas bijesz ;p phi jakie dzisiaj dziewczyny są okrutne ;D
Strażnik,
15 zim uplynęło juz od mego narodzenia.
Pavel,
Wybaczam, ale rozwaliła mi sie fryzura
PS. Miniase nie powiem (chyba) ile masz lat
San,
Oj wybacz, ale to było pieszczotliwie hehehe Taki nawyk
Wczytywanie...