[Diablo III] Bez nekromanty w DIII? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
Sami pracownicy Blizzard'a powiedzieli, że nekromanta stał się ofiarą własnego sukcesu. Jak sami mówili jest to postać niemalże idealna i nie za wiele mogliby do niej wprowadzić innowacji A przekopiować postaci nie mogą stąd Witch Doctor.

Nie narzekajcie więc, bo chłopaki wiedzą co robią i żadnej niedorobionej postaci by nie wypuścili :') Byc może nawet Witch Doctor okaże się bardziej klimatyczną klasą od Nekromanty i wtedy wszyscy o nim zapomną ? Kto wie ?

Mam tylko nadzieje, że zostanie zachowany balans ;p
Favar,
Jakby to było to same diablo które znacie to... byłoby to samo diablo które znacie. W H&S nie ma dużo miejsca na innowację i choć blizz ją wprowadził (destructible environments) to nadal ładnie balansuje między zachowaniem starego stylu diablo i dodaniem rzeczy nowych. Starają sie zrobić nową grę, jak najoryginalniejszą, ale równocześnie chcą aby dało sie odczuć że to nadal jest diablo. Bardzo trudne. Tutaj akurat nie ma co narzekać.
DekardKein,
No właśnie dlategoż Diablo straci na tym bo to już nie będzie to samo Diblo, które znamy.
Tamc.,
Trudniejsza? Dłuższa? Czarodziejka to najlepsza postać PvM w Diablo. Czy to FB, czy to Blizz'ka, ahh... Najlepsza. Jedynie Javka bądź Hammer mogą się z nią równać, ale tak, pf.

No, najlepsza.

W ogóle, widzę teraz temat, trochę zboczyliśmy. Poprę Cou, Witch Doctor to Witch Doctor, a nie Nekromanta. Niby to samo, ale jednak inna bajka.

Zobaczymy jak to będzie.
DekardKein,
Wiem, wiem ale jednak wertując pozostałe części Diablo stało się troszkę sentymentalny do występujących tam postaci. I wcale nie uważam że czarodziejka jest zła po prostu gra nią jest trudniejsza i troszkę.... dłuższa niż innymi herosami.
Courun Yauntyrr,
Dekardzie - nigdzie nie napisałem, że jest to klasa wyjątkowa. To fajna i ciekawa klasa, zaś nazwa zobowiązywała i w pełni oddawała moce tej postaci. Witch Doctor jakoś mniej do mnie przemawia, takie nieco udziwnienie, dziwna nazwa a co do umiejętności - tak naprawdę nic nie jest jeszcze pewnego.
Favar,
Dobra, z gameplayów twórcy dość jasno ukazują że nekromanta został zastąpiony witch doctorem.A witchdoctor to nekromanta i jeszcze więcej... Oprócz śmierci panuje też nad plagą i zapowiada się świetnie.
Tokar,

Cytat

nie każda postać nadaje się na wszystkie stopnie trudności ot weźmy taką czarodziejkę.... nie powiem, że jest zła bo nie jest ale przejście nią wymagających rozdziałów piekła jest fakytycznym piekłem.


Nawet nie wiesz jaki herezje prawisz DekardKein Chyba nigdy nie grałeś czarodziejką albo złą strategię obrałeś na nią
DekardKein,
Bynajmniej, choć ja i tak uważam, że nie każda postać nadaje się na wszystkie stopnie trudności ot weźmy taką czarodziejkę.... nie powiem, że jest zła bo nie jest ale przejście nią wymagających rozdziałów piekła jest fakytycznym piekłem. A dla szerokiej rzeszy nowych graczy jest to poważny problem.
Rangramil,
Może spróbuj posolić? Po dodaniu soli sporo pozornie mdłych potrwa nabiera smaku, taka natura tego specyfiku.

Czemu się martwicie brakiem nekromanty? Na miejsce każdego brakującego starego elementu, wejdzie nowy, a nowe elementy to postęp, a postęp jest dobry. Innymi słowy, brak nekromanty jest dobry, a dodanie go później, będzie uwstecznieniem gry...

Dek, Diablo 2 można przejść każdą postacią, wierz mi, po prostu trzeba posiadać pewne umiejętności (w tym cierpliwość, której mi brakuje).
Tamc.,
To i ja dorzucę swe trzy grosze popierając zdanie osób wyżej wymienionych.

Nekromanta jest wyjątkowy i niezastąpiony!

Diablo bez Nektromanty jest jak jajecznica bez vegety - nie smakuje tak samo, jest mdłe i niedobre. ;>
DekardKein,
Zdecydowanie się zgadzam że nekromanta jest klasą niepowtarzalną i raczej trudno sobie wyobrazić czarodziejkę ożywiającą zmarłych......
Fakt faktem pamiętam jednak że w dwójce nekromanta jak i kilka innych postacj dobre były tylko na pierwszy poziom trudności. Na wyższych sobie nie radziły. Piekło więc udało mi się przejść tylko Barbarzyńcą i Paladynem
Courun Yauntyrr,
Med - mogłeś chociaż bez html'u

Jak sam napisałem - wydaje mi się, że dojdzie wraz z dodatkiem - chyba, że jego umiejętności dostanie inna klasa i będzie to taki trochę niepełny nekromanta. Wolałbym jednak taką klasę jak jest w dwójeczce.
Courun Yauntyrr,

Jeden z projektantów Diablo III, Jay Wilson, potwierdził na blogu MTV Multiplayer, że wśród klas postaci dostępnych dla gracza zabraknie niestety nekromanty. Decyzja ta jest tłumaczona brakiem miejsca (ze względu na pojawienie się np: klasy Witch Doctor). Nie będzie zatem ożywiania zmarłych i rzucania klątw. Na pocieszenie pozostaje fakt, że Blizzard w swoich dodatkach może uwzględnić także i nekromantę, więc być może to tylko kwestia czasu, kiedy znów dane nam będzie wcielić się w sługę Rathmy.

Wczytywanie...