Wasze zwierze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Black,
no ja mam papugi (wściekłe pewnie z Iraku) i mojego koszatnikusa(koszatniczkę)-jest walecznym mężem a zowi się Pixi
jak by ktos nie wiedzial co to koszatniczka to są od tego google
Qurnik,
ja mam kuzyna , jakby co
Milten,
Ja hoduje kosmitę a w zasadzie kosmitkę (młodsza siostra). Kiedyś miałem żółwia, ale nie wiem gdzie się podział i bojownika, ale mój tata nalał do niego gazowanej wody i biedaczek nie wytrzymał.
Selena_de_Moon,
Ma ktoś dobermana do sprzedania?? Też uwielbiam te pieski Są Bosskie..zabójcze i zwinne
Lord Andre,
kurde lubie dobermany chyba sobie go kupie
właśnie mam ogłoszenie


Sprzedam teściową lub zamienie na psa może być wściekły. heh
gg-->1172687
Gość_Gamec*,
Ja mam psa dobermana troche gryzie, mam siostre mlodsza gryzie jak cholera, mam brata mlodszego ale on zalicza sie do ludzi
San,
hmm...zwierzęta..rozumiem, ze rodzeństwo pomijamy;)Noo to bedzie męski harem rybek gupików i do niedawna bojownik,który o dziwo nie pozżerał ich ( kobiety gupiki zostały spuszczone wraz z nieczystościami . Nie były piekne i nie chciałam żeby sie rozpładzały hehehe). Mam jescze kotkę, której oficjalne imię to:Łatka...członkowie mej rodziny i znajomi znają ją jednak jeszce pod wieloma innymi nickami m.in.:szczoch, tłuścioch, łacir...heh długo by nadmieniać.I tyle. Oprócz tego niemile widziane pająki, w co poniektórych kątach B)
Selena_de_Moon,
Mam rybki. Mialam kota ale zdechł bidulek.. > Niedługo bede miala Skorpiona Cesarskiego..Ech co potrafią zdziałać moje maślane oczy z rodzicami..
Finkregh,
A ja mam 2 króliki i młodszą siostrę
Lord Andre,
ja mam rybki i kocice ale straszna z niej dziw*a juz 3 raz w tym roku sie kociła
Draxor,
hmm... na strychu i w piwnicy mam śliczną kolonię pająków .
rafi,
Ja mam również komary .
Mroczny Paladyn,
hmm może jakieś myszy pajaki ihmmm robaki
Pavel,
Ja mam rybki
VL,
1 pies, kundel, nazywa się bambi I 2-ie siory, rasa nie znana
Deus,
Ja mam dwa psy, dużego i małego Ten duży jest milutki, wierny i wogle go bardzo lubie, to suczka wabi sie Zora, jest mieszańcem wyżła z owczarkiem niemieckim, a ten drugi to Kajtek i sam nie wiem co to za rasa, ale jest podobny do pinczera . Więcej zwierząt nie posiadam, chyba że jakieś myszy w piwnicy
Aventya,
Ja mam swinke morska i chomika
rafi,
Jak w temacie jakie jest wasze zwierze moje to pies.
Wczytywanie...