Manhunt - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
podobnie z maxem 2 - przeszedłem 3 razy - na easy bo chciałem , na medium bo uznałem ze jeszcze warto , a na hard dla tajnego zakończenia , i juz był koniec mojej zabawy z nim
VL,
Tylko ma jedną wade, jest monotonna, i raczej gra kończy się po pierwszym przehściu gry, tak było ze mną i z zi00mkiem, on i ja przeszliśmy raz,i jakoś nie ciągło aby zagrać raz jeszcze
Qurnik,
e , fajna tylko dla rzeznikow i jak trza sie wyzyc
Pavel,
Ja nie grałem, ale kumpel mi o niej opowiadał i gadał, że jest the best. Mi się nie zbyt podobała słuchając jego opisów
VL,
Miałęm, i grałem dosyć długo, prawie całe przeszedłem Gra jest fajna, szczególnie jak się ma maczete i atakuje od tyłu hehe B) Ogólnie gra mi się podobała. A muszę przyznać że nie przedadam za skradankami
Deus,
To zalezy tylko od ciebie, czy podobaja ci sie tego typu gry [czyli brutalne do granic możliwości] i czy dysponujesz środkami 139,90 zł, no i ostatnie najważniejsze czy jesteś pełnoletni [jak wiesz gra jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich, choć wiem że nawet jeśli nie masz 18-tki a bedziesz ją chciał mieć, to ją zdąbedziesz] Ja osobiście nie grałem, czytałem tylko recke i stwierdzam, że szkoda mi by było takich pieniędzy, a jeśli chodzi o pirata [ ja mogę miec tą gierke za free od kumpli tylko mi szkoda płytek ] to możesz sobie nabyć i zobaczyć czego to warte.
Qurnik,
jak lubisz rzeźnie to raczej tak , ale szczerze przyznam ze jesli nie to daruj , a jesli tak sobie to nie wiem
rafi,
Co myślićie o tej grze ,warto ją kupić?
Wczytywanie...