Przesuwanie ekranu problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Driter,
Courun:
Klawisze z numerycznej raczej działają Dzięki.
Courun Yauntyrr,
Nie da się, bo nie ma takiej opcji. Sądzę, że grzebanie w Baldur.ini jest zbyt ryzykowne. Nie wiem jak jest w BGT, ale podejrzewam, że nowe opcje i tak się nie pojawią, więc musi być jak jest. Ewentualnie spróbuj klawiszy z numerycznej.
Driter,
A nie da się tego włączyć? Bo, przy wirtualnym ekranie się nie da myszką przesuwać zbytnio...
Courun Yauntyrr,
W jedynce strzałki nie działają. Kto grał wpierw w Bg2 a potem w Bg1 musi się odzwyczaić
Złoty666,
A w BG1 to wogóle strzałki działają do przesówania ekranu?
Wydaje mi się że wprowadzili to dopiero w BG2. Bynajmniej, mi w jedynce strzałki też nie działają.
Driter,
Witam. Zacząłem grać w Baldurs Gate I moim pięknym elfem wojownikiem/magiem i odrazu problem. Korzystam z Linuxa i mam bardzo duży ekran, więc używam wirtualnego pulpitu. Gry gram, nie dam rady przesuwać ekranu (krajobrazu) inaczej niż myszką, a niestety przy wirtualnym pulpicie jest to nieskuteczne i nieefektywne. Nie wiem dlaczego nie działają strzałki, wie ktoś czemu tak się dzieje i jak to naprawić?
Wczytywanie...