Moje photoshopy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Nitrea Celebgwaew,
Fav - sięgnij po jakiś atlas anatomii albo odwzorywuj na czymś. niepotrzebna moim zdaniem zamiana kolorów, anatomicznie jest średnio - nieproporcjonalne strony ciała, głowa za mała do tłowia/względnie tłów dużo za szeroki - i nie wiem na ile zamierzone jest efekt eksponacji jego męskości albo czegoś co ją przypomina, ale albo to popraw by nie wyglądało, albo dałeś ją za wysoko . Lewe skrzydło wychodzi mu... z lopatki? Niesymetrycznie je umieściłeś, za długie niektóre linie i wymiary itp. itd., ale - myślę, że będą z Ciebie ludzie . Znaczy rysowniki - brak wprawy?


Mel - tyś jest cały koślawy
Melzar Mizzrym,
Z powyższym komentarzem muszę się zgodzić po części ale no tripowe to raczej nie jest, ani potripowe. Po prostu takie... jakie jest:P Też cholera muszę dać swoje prace z adobe kiedyś. Chociaż się wstydzę bo krajobrazy mi wychodzą koślawo. xD
Favar,
...auć XD
Ati,
Dziiwne. I mnie jakoś też nie ruszają. Patrząc na to mam wrażenie, jakbym oglądała artystę, któremu skończył się trip. Ani to ładne, ani oryginalne.
Marigold,
Anioły są delikatne, a ten to jakiś... przepak;p Phi. (tablety są faaaajne:D)
^ZORG,
Wilczek może być.
Taramelion,
Cóż Grzesiu, ten mnie się najbardziej podobuje:

Ekhtelion,

Cytat

Poza wilkiem i maską


...
Matthias Circello,

Cytat

Wilk? jaki wilk?


So?
Ekhtelion,
Wilk? jaki wilk?
Matthias Circello,
Mi się nie podobają. ;p Jakoś tak zupełnie nie ruszają mnie.
^ZORG,
Są takie...inne
Favar,
Mójdebiut tutaj, bardziej z nudów niż z chęci pochwalenia się. Tak więc... aby zrobić wszystkie te obrazki używałem photoshopa 8.0. Fotoszopuję tak od niecałych dwóch lat. Nie mogę szczerze powiedzieć żebym miał talent bo przeważnie przerabiam obrazki, zamiast tworzyć coś od zera. Tutaj właśnie dam te prace które zrobiłem od zera (Poza wilkiem i maską )













Na razie tyle. Podobuje sie?
Wczytywanie...