Monitor się wyłącza :/ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iluvatar,
Nie wiem Oddałem w ręce specjalistów
Ekhtelion,
Kondensatory wylały?
Gość_Iluvatar*,
Monitor był podłączany do innego kompa i sprawdzany
Zasilacz sprawny i karta graficzna tez
Procek jest good prawdopodobnie jeden układ na płycie gł. się przegrzewa ... bo sprawdzałem min po włączeniu jest już rozpalony
Quartz,
Sprawdź czy aby na pewno nie masz na odwrót podpiętego kabelka mysz i klawiatury, bo pasuje do opisu (też kiedyś taką bzdurę zrobiłem, ale dzięki temu nowy monitor mam ).
No to są 3 opcje (jeśli nie kabelki):
- Monitor/graficzna
- Zasilacz
- Główna
W innym wypadku byłby jakieś dźwięki z wewnątrz PCeta

[Dodano po minucie]

A właśnie wiatraczek od procka kręci się jak uruchamiasz kompa? Lub czy wykonuje jakikolwiek ruch?
Gość_Iluvatar*,
Już sprawdzałem wszystko każdy kabelek i każdą część
Wygląda na to że to płyta głowna ...
Taramelion,
Widzisz bios? Jeśli tak to nie grafika.
Jeśli nie, spróbuj z innymi pamięciami.
Jeśli nie pomoże to wykonaj następujące czynności:
Rozłóż i złóż komputer na nowo - wyszstko odłącz poczekaj 10 min na rozładowanie napięć i złóż nazat.

Jeśli nic się nie stało możesz zacząć obawiać się utraty albo procka, albo płyty g.

Napisz jeszcze coś o sygnałach dźwiękowych kompa.
Ati,
Jej, też coś takiego miałam. Później okazało się, że ze dwa bolce z wtyczki się wyłamały i zostały w gnieździe, w dodatku kabel się 'połamał'. Wystarczyło trochę kablami się pobawić, ale ja mam zwykły monitor z dupą
Gość_Iluvatar*,
Prawdopodobnie płyta głowna padła
Ekhtelion,
NAZWA TEMATU. Dopóki jej nie zmienisz nic nie powiem.
Iluvatar,
Wszystkie kabelki podpięte ... zasilacz sprawny bo sprawdzony Wczoraj jeszcze wszystko działało ;/
Może to być coś z systemem? Mogę spróbować zrobić reinstal
Ekhtelion,
Utrata synchronizacji. Może np. płyta główna nie podaje odpowiedniego napięcia do karty i ta się po prostu jakby wyłącza. Ja bym spróbował wsadzić inny zasilacz do kompa. Albo podpinać wszystko: dyski, karty, USB, zostawić tylko grafę i 1 kość pamięci. Wtedy pobór mocy będzie mniejszy i może wystartuje.

Na pewno wszystkie kabelki dobrze podpiąłeś? Może karta graficzna wymaga dodatkowego zasilania?

Aha, i nazwij normalnie ten temat. Bo za coś takiego urywamy głowy i marynujemy w occie.
Iluvatar,
Witam
Mam problem z moim kompem
Odpalam go i nagle monitor jakby się wyłącza Stacja normalnie pracuje (tak mi sie wydaje) a monitor jest ciemny (robi się dokładnie coś takiego jak przy normalnym wyłączaniu kompa z tą różnicą że stacja pracuje a monitor jest ciemny jakbym go właśnie wyłączył -_- Jest to LCD, przy normalnym wyłączaniu zielone światełko na ee włączniku zmienia się w pomarańczowe a na monitorze pisze power off czy cos w tym stylu i dokładnie robi się to samo teraz).
Nie jest to wina karty bo mam 2 i wymieniłem (niemożliwe żeby obie padły) ... robi się to samo ... Monitora też nie bo własnie pisze od znajomego i wszystko działa ... Ma ktoś jakieś pomysły??
Wczytywanie...