Życie paladyna i nie tylko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,
Powinienem chyba dostać łopatę za odkopanie tego tematu.

1. Nic się nie zmienia , osobiście myślałem że to błąd w tłumaczeniu ale w orginalnej niemieckiej wersji również jest mroczny paladyn. To chyba chodzi o takie niby przesłanie że alkoholizm jest zły? Albo to my gracze się doszukujemy w tym sensu a tak naprawdę twórcy tak to inaczej nazwali i czytają ze śmiechem na ustach spekulacje graczy.

2. Cóż , oficjalnie nikt o tym nie wie. No i jeszcze znajdź kogoś kto ci będzie prowadził taki przybytek. Większość ludzi ma pracę a tym z portu sporo osób i tych co mają władze , zwyczajnie nie lubi.

3. Nie wiem o co dokładnie chodzi.

4. Jeżeli zaatakujesz Canthara w ogóle z nim nie gadając w mieście to on zginie (jest dość silny) i Sara zachowa stoisko. Nie dostaniemy żadnej nagrody a wręcz karę (chyba że go sprzątniemy tak że nikt nie widział to wtedy tylko kara za zaatakowanie albo w ogóle) jednak unikniemy powikłań z nim związanych w dalszej części gry.

5. W więzieniu , innego miejsca nie znam.

6. Łój kretoszczura jeżeli się nie mylę.
^ZORG,
Ciekawość. Ale może na jakimś cmentarzu NPCtów. Bawię się teraz trochę z kodach to Canthara zabije, a ją ożywię (>o>f8>) i będzie po staremu
razor,
No to chyba nie ma jej wogóle, a zresztą po co Ci ona, co to mało sprzedawców?
^ZORG,
Dzięki! Ale u mnie nie ma Sary w więzieniu bo jej nie wydałem, gdzie ona może być?
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ^ZORG dnia sob, 02 sie 2008 - 15:06 napisał

Oto garść pytań które mnie nurtują:

1.Czy jak grając paladynem wypije piwo to coś się zmieni? Bo niby piszę: Mroczny paladyn - ale nic się nie dzieje.
2.Czemu gdy wykosimy g.z. w Khorinis to Hanna też nie idzie do pudła? Przecież z dialogów wynika, że ona też jest w to zamieszana.
3.Dlaczego gdy oddaje jej mapę to mapa nie znika mi z ekwipunku (niby to dobrze) a zad. jest zaliczone?
4.Jak zabijemy wcześniej Canthara to Sara będzie miała na zawsze stoisko, czy i tak zniknie?
5.Gdzie można ją znaleźć gdy Canthar zajmie jej stoisko?
6.Znalazłem taką jaskinie w lesie (chyba na obrzeżach północno-zachodniej mapy) gdzie mam zrobić coś z korowodem ale brakuje mi przedmiotu - jakiego?

Proszę o odpowiedz i za nią dziękuje - odpiszę jutro


1. Nic się nie zmieni
2. Nie wiem
3. Błąd gry prawdopodobnie, ja tak nie miałem.
4. Będzie miała, ale wcześniej beż kodów nie zabijesz go
5. W więzieniu, w jednej z cel.
6. Łój kretoszczura.
^ZORG,
Oto garść pytań które mnie nurtują:

1.Czy jak grając paladynem wypije piwo to coś się zmieni? Bo niby piszę: Mroczny paladyn - ale nic się nie dzieje.
2.Czemu gdy wykosimy g.z. w Khorinis to Hanna też nie idzie do pudła? Przecież z dialogów wynika, że ona też jest w to zamieszana.
3.Dlaczego gdy oddaje jej mapę to mapa nie znika mi z ekwipunku (niby to dobrze) a zad. jest zaliczone?
4.Jak zabijemy wcześniej Canthara to Sara będzie miała na zawsze stoisko, czy i tak zniknie?
5.Gdzie można ją znaleźć gdy Canthar zajmie jej stoisko?
6.Znalazłem taką jaskinie w lesie (chyba na obrzeżach północno-zachodniej mapy) gdzie mam zrobić coś z korowodem ale brakuje mi przedmiotu - jakiego?

Proszę o odpowiedz i za nią dziękuje - odpiszę jutro
Wczytywanie...