Amorphous+ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kuti,
dostałem awarda za 10 minut w praktick mode ;]
Ekhtelion,
Poczytaj w bestairiuszu. Ostatni akapit zazwyczaj posiada wskazówki jak coś ukatrupić. A poza tym możesz sobie odpalić praktykę i wybrać tego powtorka do potrenowania.
Favar,
Zaatakować właśnie kiedy wysuwa kolec.
Rangramil,
Ja mam ich tylko 72 i brak pomysłów, jak zdobyć następne. Po prostu brak, nic nie poradzę. Wie ktoś, jak ubić to metalowe cuś, co przy każdej próbie uderzenia zmienia się w kulkę, a od czasu, do czasu próbuje mnie nadziać na wysuwany kolec?
Maeg,
76 medali ;p i gierka wciąga. A co do Void Eatera: Najlepiej poczekać aż przygotuje ten atak, co wysyła taki promień spopielający wszystko na swojej drodze, odejść jak najdalej podczas jego ładowania, a potem zbliżyć się do niego jeszcze podczas ataku i machnąć mieczem ;p
Favar,
85 medali i zastój. Ciężko jest.
Ammon,
Uff gierka naprawdę wciągająca. 62 medale i niemal wszystkie bestyjki spotkane. Zna ktoś z Was sposób na Vold Eatera? Bo kurde zawsze ginę, gdy ten wkracza na scenę.
Favar,
Już 81 I już nie wiem jak się inne zdobywa. Gram w to łącznie pewnie z 2 godziny a jeszcze do królowej nie doszedłem.
Medivh,
Nieźle ja mam tylko 63 Wciągająca gierka muszę powiedzieć. Z ciekawszych co nie było, to będzie Till It Breaks za naparzanie w Sharpa 50 razy. Najgorsze jest to, że w średnim gnieździe zostało mi 5 potworków do ubicia, po czym wpadłem pod Sharpa >_<
Favar,
Ja z dziwnych to mam "Purple heart"
Za skończenie gniazda z purpurowym maleństwem ciągle do ciebie przyczepionym

No w każdym razie ja mam 76medali i chcę wszyyystkie
Rangramil,
Fascynujące? Fav, to jest tak powszechne, jak dziury w polskich drogach! Fascynująca jest ilość tych medali i porąbane warunki do spełnienia, by je zdobyć. No isama idea szlachtowanie glutków wielkim tasakiem też jest porąbana...
Favar,
Co jest fascynujące to to że gra zapamiętuje twoje medale nawet po wyłączeniu. Jakiś bajer z plikami tymczasowymi?
Rangramil,
Hardcore mode sprawia, że od razu dostajemy gorsze potworki i nowe gatunki pojawiają się jak chcą, bez żadnych odstępów.

Dostałem nagrodę za 50-krotne walnięcie w coś twardego.
Matthias Circello,
Tripple 7. Też to mam.

A co do hardcore mode to naciśnij po prostu ten mieczyk żeby go aktywować. ;p
Ekhtelion,
Już go od dawna mam tylko nie wiem co dalej...

Jackpot - jeśli w wyniku uzyskasz 777
Matthias Circello,
Musisz na niego zasłużyć. Jak trochę posiekasz żelki to Ci powinien się w końcu pojawić.
Ekhtelion,
A gdzie się go wybiera bo mi chyba cos na oczy padło...

Friendly - jak sie dasz oblezc tym purpurowym.
Matthias Circello,
Nie zauważam żadnej różnicy. Przeszedłem najmniejsze gniazdo na tym i jakoś nic hardkorowego się nie działo. ;p
Ekhtelion,
A co z tym harcore mode?
Rangramil,
Ja mam nagrodę za 100 zgonów. Z rewardów, polecam działko, ma kilkadziesiąt pocisków i wszystko, co można zarąbać mieczem, jest dla niej na strzała, nawet wielkie galaretki i futrzaki.

Nie mogę przejść dużego gniazda. Czasem zostaje mi już tylko 50 potworków, ale zawsze wtedy robi sie już taki bajzel, że nie ma zmiłuj...
Wczytywanie...