Pytanie odnośnie początku rozgrywki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tyrael,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik boundrose dnia czw, 31 lip 2008 - 22:40 napisał

Właściwie zależy mi tylko na tym co mam ubrane na sobie

To będzie na 100%
może nie być tych drobniejszych rzeczy takich jak np.
Miksturki
Wakie,
Ehh... jestem pewien, że nie miałem w skrzyni całego mojego ekwipunmku.
boundrose,
Właściwie zależy mi tylko na tym co mam ubrane na sobie
Lestrange,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tyrael dnia czw, 31 lip 2008 - 10:18 napisał

... jak już poznasz taką Mroczną Elfkę
(nie pamiętam jak miała na imię ale wiem że można dodać ją do drużyny)..

Nathyra się zwie.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik boundrose dnia czw, 31 lip 2008 - 11:19 napisał

absolutnie całość ekwipunku?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia czw, 31 lip 2008 - 12:22 napisał

Tak, wszystko. Każdy klejnocik, miksturkę i inne bibeloty.

Nie byłbym tego taki pewien mi już nie raz zabrakło paru magicznych przedmiotów w tej skrzyni. Dziwna sprawa.
Lionel,
Tak, wszystko. Każdy klejnocik, miksturkę i inne bibeloty. Zwykle strasznie tego dużo jest do wyciągania z tej skrzyni/beczki/pojemnika.
boundrose,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tyrael dnia czw, 31 lip 2008 - 10:18 napisał

Będzie można odzyskać ten sprzęt, w pewnej jaskini jak już poznasz taką Mroczną Elfkę
(nie pamiętam jak miała na imię ale wiem że można dodać ją do drużyny)..
także jeżeli przejdziesz już taki quest z łańcuchami uważnie się rozglądaj


To dobra wiadomość. Jeszcze się upewnię: absolutnie całość ekwipunku?
Tyrael,
Będzie można odzyskać ten sprzęt, w pewnej jaskini jak już poznasz taką Mroczną Elfkę
(nie pamiętam jak miała na imię ale wiem że można dodać ją do drużyny)..
także jeżeli przejdziesz już taki quest z łańcuchami uważnie się rozglądaj
boundrose,
Na samym początku rozgrywki mroczna elfka kradnie ekwipunek. Moje pytanie brzmi: Czy w jakimkolwiek (przyszłym) momencie rozgrywki zaistnieje możliwość odzyskania tego szpeju?

(Jeżeli tak to grę w dodatek zacznę postacią importowaną. Jeżeli nie, stworzę sobie coś od nowa + 15lvl). Dzięki za odpowiedź.
Wczytywanie...