Zgubiona plyta ;/ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Teraz nie mogę sobie wyobrazić, że za BG trzeba było płacić 100zł. Jednak realia się szybko zmieniają.
Maeg,
Ja za swoje BG2 płaciłem 100zł jak wychodziło. Jak zajechałem płytę nr 2 bodajże, to cóż, kupiłem sobie za 40zł kolejną. A jak znowu, kupiłem już za 20zł. A potem to samo, tylko że chapnąłem cały zestaw sobie... I jakoś nie żałowałem tej kasy, a cała masa płyt się wesoło uśmiecha do mnie.
Lavo,
Ten temat ma już niemal równe 2 lata. Myślę, że sobie dał radę ;P

Ja, kiedy zgubiłem płytę do BG1, po prostu ściągnąłem ją z netu. I uważam, że nie ma w tym nic złego: W końcu zapłaciłem te 120 czy 160zł kiedy wyszła. Więc czemu mam drugi raz płacić?
Zresztą przed ściągnięciem próbowałem ją kupić, ale akurat w sklepach nie było :<
Anorthus,
Temu Panu chodzi chyba tylko o 1 płytę No niestety, trzeba chyba będzie kupić nową Ale jak koledzy nadmienili, to majątek nie jest.
Courun Yauntyrr,
Dwójka jest obecnie do nabycia w jednej z gazet: klik. To tak, jakby ktoś nie mógł dostać, lub chciał zapłacić nieco mniej niż 20 zł
szeregowy,
Ale ja mam Orginal jedynki i Orginal dwojki, tylko CD1 drugiej czesci mi sie zapodzial a nie chce z powodu jednej plytki kupowac nowej gry
Tamc.,
Fakt, nie doczytałem.

Jasne, lepiej kupić nową. Jakiś rok temu, gdy ja kupowałem, zresztą w podobnej sytuacji (też któraś płytka mi nie działała) to były oddzielnie Jedynka i Dwójka. I każda po 19,90 zł.

Teraz widzę, że już jako sagę sprzedają - tym lepiej.
Courun Yauntyrr,
Przechodzi całą sagę, więc po jedynce chce pograć w dwójkę Saga BG to koszt 20 zł. Możesz nawet szukać używanych, ale to bez sensu, bo koszt przesyłki wyższy niż samego zamówienia
Tamc.,
BG1 czy BG2? Bo piszesz w dziale Dwójki o Jedynce.

Swoją drogą, cena każdej z nich (czy to 1 czy to 2) wacha się w okolicach 20 złotych - majątkiem to nie jest, a obie gry są żywymi legendami, dlaczego więc takowych nie kupić?
szeregowy,
Wlasnie po raz enty przechodze BG1 i chcialbym pozniej dokonczyc sage. Wszystko ladnie pieknie ale gdzies zgubilem 1 CD drugiej czesci... mam org CD2, CD3, CD4, ale 1 gdzies wcielo. Mam prosbe moglby mi ktos upnac obrazek plyty? Z gory dziekuje
Wczytywanie...