Windows vista? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mistyk,
Prawdopodobnie najnowszy patch może rozwiązać problem. Jak przeglądałem plik tekstowy to pisało coś o viście.
Link do pobrania łatki
Valandil Falassion,
Bo widzisz, producenci laptopów nie wspierają już Windowsa XP, stąd takie braki w sterownikach. Było sobie kupić lapka z fabrycznie zainstalowanym XP-kiem - wtedy nie byłoby problemu.
Byłem w identycznej sytuacji, gdy 2 tyg. temu kupowałem laptopa. Początkowo szukałem tylko pod kątem XP, ale ostatecznie stwierdziłem, że to bez sensu, bo wszystkie znalezione laptopy miały słabszą konfigurację, niż te z Vistą, no i wziąłem HP-ka z Vistą. Póki co nie narzekam, ale też nie miałem okazji sprawdzić starszych gier typu Icewind Dale 1/2, Fallout 1/2, Baldurka czy NWN właśnie. Pociesz się, że niedługo Vista będzie normą na wszystkich laptopach, więc nie będziesz sam.
Gość_pasiu*,
niestety sterowników brak. HP nie wydało ich w ogóle, można znaleźć oczywiście sterowniki do karty graficznej, jednak problemy pojawiają się już przy karcie dźwiękowej, brakuje co najmniej połowy sterowników
Beron Heavyhand,
No to masz przesrane stary. Z vistą zadomowiony nie jestem i nie mam zamiaru, a jeśli nie ma sterowników (choć poszukaj jeszcze ), to już szczyt chamstwa i zmuszanie do używania vistowskiego syfu.
Gość_pasiu*,
Witam, jestem "szczęśliwym" posiadaczem nowego laptopa HP. Oczywiście zainstalowałem swoje ukochana NWN razem z dodatkami. Niestety, pierwszy zawód to intro, czarny ekran, leci tekst ale nic nie widać. Grę przechodzę nie pierwszy raz, więc nie jest to jeszcze nic strasznego. Jednak niestety, gra dość mocno się zacina, brakuje płynności. Podejrzewam, że przyczyną może być Windows vista. Specyfikacja laptopa: HP 9700z Pavillion Enterteiment, 2x2,4GHz AMD Turion 64 X2 Mobile TL-68, 4gb ram, geforce 8400m gs więc nie może być to wina sprzętu. Zmieniałem sterowniki, zmieniłem nawet windows na xp jednak okazało się ze hp nie wypuścił do tej serii sterowników pod xp. Po kilku dniach poszukiwań zmuszony byłem wrócić do visty. Proszę o pomoc
Wczytywanie...