Brak Expa? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darel,
Czyli juz sobie zamknałem frogę na expa z poteorków. Szkoda troszke, że tak jest. Za tego smoka strażnika też pewnie nic nie dostane . W sumie grając takim typem postaci w pierwszą częśc dostawałem za każdego exp co w wyniku dawało to, że jak się rozchulał to nie dało sie go powstrzymać
LIRAEL,
Nie dostaniesz już więcej expa bo masz za duży poziom postaci 3x7 to daje sumaryczny 21 więc bardzo wysoki na ten odcinek gry,jedyny sposób na dostawanie expa to nie awansować bohatera w pewnym momencie gry...i nabijać skopojnie expa.....
Finrod,
Chodzi o to, że ma jednego bohatera, ale wieloklasowca. Każdą klasę ma rozwiniętą do 7 poziomu. Temat nie jest długi więc warto by się z nim najpierw zapoznac.

Może chodzi tu o to, że osiągnąłeś górną granicę poziomów przypadającą na drużynę na tym etapie gry i to dla tego gra dozuje ci doświadczenie w mniejszych ilościach. Ale to tylko hipoteza, bo pierwszy raz słyszę.
Luyanki Werpolterop,
Chwila. Wpierw piszesz, że masz jedną postać, a teraz, że masz kilkoro bohaterów. Coś tu nie tak.
Darel,
kazda postacią mam po 7 lvl
Zeal,
gra chyba liczy łączny lvl twojej postaci btw napisz które poziomy dokładnie masz bedzie o wiele lepiej by ci pomóc w aurylitach bodajże już od 11-12 nie idzie exp
Darel,
Witam!
Jestem tu nowy i szkoda, ze zaczynam od pytania, ale nie moge wytrzymać. Otóż gram jedną postacią. Jest to Aasimar Wojownik/kapłan tempusa/czarodziej. Gra się całkime przyjemnie, ale od swiatynii aurylitów nie dostaje kompletnie żadnego doswiadczenia za zabite potworki . jedyny exp jaki dostaje do za zadania. Jestem juz w podmroku i nawet zabicie tych 4 zelaznych golemów nie dało nawet 1 punku dosw. . Nie wiem czy tu czasem nie chodzi o mój łączny poziom który wdg gry jest za duzy zeby zdobywać exp za potworki czy co. Wy tez tak macie ???
Wczytywanie...