Brak drzwi do grobowca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Anonymous*,
Miecze były potężne dopuki trzymały sie. razem jeśli je rozdzieliłeś na 2 grupki stawały sie słabe i wmiere łatwe do pokonania
Medivh,
Dla jednych miecze były trudne a dla innych łatwe Dla mnie były prościutkie. Grałem niestety wojownikiem.
Rincewind,
Miecze były trude, ale dało się je pokonać (czarownik). A co tych misji, to da się je wykonać nawet na piracie I w Wieży wszystko ok. Trzeba mieć dobrych piratów . Nie, nie, co ja mówie. Piractwo jest nielegalne! Potępiam ich i przeklinam na wieki .
Aldaron,
A jaka postacia grales?
Gość_Anonymous*,
ja a co w tym tródnego dosć słabe były szkoda że po ich pokonaniu nie zamieniał sie w normalne miecz z mocą rzywiołów
Aldaron,
Na marginesie zapytam:czy komus sie udalo pokonac te swiecace miecze w jednym z grobowcow,tam gdzie dostawalo sie zbroje?
Gość_Anonymous*,
Mniejsza z ty ale nie da sie dojąć z jednego do drugiego.
Masz racje bo jak sie wchodzi pod żaglami to jest sie po drugiej stronie :lol: akweduktu i widać brzeg gdzie próbowałem go znaleĽć.
Gość_Anonymous*,
a ty wycofaj się z tego tematu nazina bo ty masz oryginałkę
a akwedukty są 1 tylko z 2 weścieami osobiscie to sprawdałem tak zawsze jest 1 haron w obu i pod żaglami ( zawiszy) i koło zameczku to są tylko JEDNE AKWEDUKTY
Nazin,
niewiem o co wam wszystkim chodzi :?: :?: :?:
Gość_Anonymous*,
łaściwie miałem na myśli pierścień erba i dziecko nieżądnicy bo tych zadań na piracie się naogu nie da wykonać
Gość_Anonymous*,
Sory za 3 odpowiedzi bo nie zauważyłem że jest 2 strona a jakiś błąd wyskakuje :? sory
Gość_Anonymous*,
Już wszystko wyjaśnione otóż drodzy Panowie są co najmniej 2 akwedukty w dokach, jeden do którego się wchodzi po przez jakby zamek( cos bliziutko którejś posiadłości) a do drugiego sie wchodzi poprzez Srebrne Żagle w piwnicy.
Totalny fartem to zauważyłem no ale już spoko teraz jestem w 2 akcie i mam jedna misje wykonaną a z tamtymi akweduktami 2 dni sie męczyłem i miałem już zrezygnować dzisiaj ale sobie pomyślałem "no tak dwa dni na szukanie i nic" i UDAŁO SIE
Polecam wytrwałość
A tak wogle to jest mój 2 RPG w pierwszy grałem Diablo 2 (kilka razy do niego wracałem i pewnie jeszcze wrócę) gram, bo musze, bo nie mam w co ale jakoś mnie wciągnął, wkurza mnie tylko to iż zamiast zrobić tak jak w diablo że jak się gościa koś to kilka razy na sekundę dostaje w łeb a tu to mozolne to jest.

Dzięki za próbę pomocy i za polucje ze stonki bardzo się przydały.
Gość_Anonymous*,
Już wszystko wyjaśnione otóż drodzy Panowie są co najmniej 2 akwedukty w dokach, jeden do którego się wchodzi po przez jakby zamek( cos bliziutko którejś posiadłości) a do drugiego sie wchodzi poprzez Srebrne Żagle w piwnicy.
Totalny fartem to zauważyłem no ale już spoko teraz jestem w 2 akcie i mam jedna misje wykonaną a z tamtymi akweduktami 2 dni sie męczyłem i miałem już zrezygnować dzisiaj ale sobie pomyślałem "no tak dwa dni na szukanie i nic" i UDAŁO SIE
Polecam wytrwałość
A tak wogle to jest mój 2 RPG w pierwszy grałem Diablo 2 (kilka razy do niego wracałem i pewnie jeszcze wrócę) gram, bo musze, bo nie mam w co ale jakoś mnie wciągnął, wkurza mnie tylko to iż zamiast zrobić tak jak w diablo że jak się gościa koś to kilka razy na sekundę dostaje w łeb a tu to mozolne to jest.

Dzięki za próbę pomocy i za polucje ze stonki bardzo się przydały.
Gość_Anonymous*,
Chłopaki powiem wam tyle wielka kupa a wiecie, dlaczego bo AKWEDUKTY SA NAJMIEJ 2 a ten, o który chodziło to jest pod srebrnymi żaglami a ja myślałem o tym, co jest koło jakiejś posiadłości co najpierw trzeba rozwalić piratów (on jest troszkę wyżej)
Ale teraz ma rebusa w 2 akcie przy studni bo z soluci wynika że mam do niej wejść a jak chce to wyskakuje, że nie zdołam jej przepłynąć bo mi powietrz nie starczy. ZONK
A nad tymi kanałami to 2 dni sie męczyłem i wkońcu fartem znalazłem ale totalnym fartem.
Nazin,
luskan to sławne miejsce ze szczytu swojego wieży na którym się nikt nie rusza
Gość_Anonymous*,
o tak szczegulnie w luskanie szczegulnie w luskanie
Nazin,
no dokładnie a tak przy okazji pirat i oryginał to zasadnicza różnica
Gość_Anonymous*,
no to właśnie do skrzyni z której ją wyjołeś wsadasz jeną z broni chyba tarcze ceremonialną ale nie jestem pewien a ten koleś to charon olej go jeżeli wziołeś już piuro korneliuszka to charon już na nic ci się nie sprzyda
Gość_Anonymous*,
Jeszcze jedna ważna rzecz jak mi sie wydaje otóż mam tą notatkę z zagadką czyi musiałem ja wyjąć ze skrzyni. :O
Gość_Anonymous*,
HEHE jasne ze pirat a jest to jakaś różnica ???
I tak wogle to ściągam jakieś uaktualnienie z wp.pl 162 a da sie o uaktualnić???
Wczytywanie...