Propozycja stworzenia modułu :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bard Card,
Moze to za późno ale ja byłbym chętny co do owego modułu ponieważ sam zakładałem taki temat ale jeśli jeszcze jesteś aktywny to ja się wpisuję)
Luyanki Werpolterop,
Nie robiłeś może aktualizacji Windowsa? Defragmentacja nic nie da, bardziej prawdopodobne, że to wirus, ale też jest to mało wiarygodne.
Sosna,
To może defragmentacja dysków, albo przeskanowanie antywirusem coś da, może coś ci się do kompa dobrało i namieszało
Laraval,
To nie pomaga, to zresztą nie kwestia sterownika. Sterownik zmieniłem dopiero po pojawieniu się tego problemu licząc, że to coś pomoże.
Luyanki Werpolterop,
Aktualizacja gry nic nie zmienia, ani Wiedźmin. Sprawdź w miejscu gdzie zainstalowałeś sterownik czy nie ma poprzednich wersji, jeśli są to sprawdź w panelu sterowania czy usunąłeś ten poprzedni sterownik, jeśli został a folder wciąż jest to usuń folder i uruchom komputer ponownie.
Laraval,
Zaktualizowałem właściwie tylko grę z 1.02 do 1.04. Potem odinstalowałem i wróciłem do pierwotnego 1.02 i nie działało więc ściągnąłem sterowniki do karty graficznej i to też nic nie dało. Jedyną rzeczą jaką zainstalowałem między ostatnim odpaleniem NwN2 a pojawieniem się tego problemu był Wiedźmin
Luyanki Werpolterop,
To może być po ostatniej aktualizacji Windowsa (mam ten sam problem, Stalker przez to mi nie działa) lub też sterownik do karty graficznej.
Sosna,
Spróbuj jakoś pozbyć się tej aktualizacji. Ostatecznie zrób reinstalkę systemu to na pewno się wykasuje
Luyanki Werpolterop,
A co aktualizowałeś?
Laraval,
No pięknie... chętnie sam bym stworzył chociażby prolog żeby pokazać o co mi chodzi ale niestety właśnie gra mi przestała działać Gdy odpalam mam czarny ekran i kursor a sama gra jest 'not responding'. Nawet po reinstalacji to się nie zmienia, a wszystko zaczęło się od aktualizacji jaką przeprowadziłem i teraz nawet podstawowa wersja gry nie chce mi działać. Miał ktoś może ten problem i wie jak go rozwiązać?

Toolset na szczęście działa, ale bez możliwości testowania skryptów w grze to raczej niewiele zdziałam poza zbudowaniem samych map.
Ammon,
Słomiany zapał. Zresztą sam napisałeś, że

Cytat

jednak za każdym razem (czy to w pierwszej czy w drugiej części) moje ambicje przerastały moje możliwości oraz ilość wolnego czasu

Proponuję tak: stwórz na razie jakąś przygodę hack & slash i wstaw ją, np. na forum. Będzie to dowód na to, że znasz Toolset'a, a przy okazji znajdziesz jakieś duszyczki do swojego projektu, które zainteresował Twój projekt.

Bo na obecną chwilę raczej nie znajdziesz nikogo do swojego projektu.
Sosna,
Z tego co wiem tak ambitny pomysł zabiera mnóstwo czasu, wątpię czy znajdziesz tu wielu chętnych, którzy regularnie by ci w nim pomagali.
Poszukaj w necie jakiś innych podobnych do ciebie zapaleńców, może na jakimś forum powiązanym tylko z NWN
Wakie,
Powodzenia... jako że jestem leniwy i kompletnie niezaznajomiony z toolsetem, do tworzenia świata się nie nadaję, ale mogę rzucić pomysłem, aby kampania miała związek z Wendersnavenami.
Laraval,
Od premiery Neverwinter Nights 2 minęło już trochę czasu i nie wiem czy temat jeszcze kogokolwiek zainteresuje. Od dawna chciałem stworzyć własny moduł do gry za pomocą edytora, jednak za każdym razem (czy to w pierwszej czy w drugiej części) moje ambicje przerastały moje możliwości oraz ilość wolnego czasu i dlatego postanowiłem zaryzykować i sprawdzić czy znalazłaby się tutaj grupa chętnych do wspólnego stworzenia modułu do gry jednoosobowej.

Chciałbym, żeby była to ciekawa kampania z niebanalną fabułą i różnymi ciekawymi rozwiązaniami, która zapewniłaby co najmniej kilka godzin dobrej rozgrywki. W ciągu pracy nad modułem chciałbym wykorzystać jak najwięcej dostępnych opcji, takich jak chociażby mapa kampanii, a może nawet proste filmiki pomiędzy rozdziałami. Sam dość dobrze posługuję się Toolset'em tylko muszę sobie kilka skryptów przypomnieć. Gdyby znalazło się kilku chętnych to oczywiście wygląd całego modułu, mapy, konwersacje, fabułę i różne szczegóły ustaliłoby się we wspólnym gronie.

Niestety nie lubię prostych rozwiązań i krótkich przygód w stylu 'hack & slash' i gdybym pracował nad tym sam, to nie wyrobiłbym się nawet przed premierą Neverwinter Nights 4...
Wczytywanie...