Problem w akademii - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

max132,
raczej sobie daruje
Lionel,
W takim wypadku musisz poświęcić te kilka godzin zabawy i wczytać ten wcześniejszy zapis gry.
max132,
Tak... tzn wczeniejszy save mam dużo dużo wczesniej...;| ,a tak to tylko ten jeden ..
Lionel,
Dzieje się też tak przy wczytaniu wcześniejszego zapisu gry?
max132,
otóz dostałem klucze od mistrza I,ale niestety one nie działają... nie otwierają się postanowilem się nawet włamać do jego tajemnego pokoju i go zabiłem zadanie z kluczami zaaktualizowalo sie ,ale dalej nic , przez co nie mogę wejśc do sali i odbyć questa z lustrami , natomiast mam 3 dusze z czego 2 wsadziłem do drzwi,a 3 w ogole nie ma.. to była ta z mefitami.. wsadziłem ją do plecaka i się rozpłyneła.. jak podszedłem do drzwi nie było mowy o wsadzeniu trzeciej duszy... ktoś ma jakies pomysły , nie patchowałem gry , mam 1.10 , jakiś błąd? ,a poza tym moja postac przymiera głodem z energii i musialem sięgnac po kod do nieśmiertelnosci,bo nie moge sie przespac,bo ginę ,a skill nasycenie nie działa;/

Prosze o pomoc

[Dodano po dobie]

Ktokolwiek jakaś pomoc?
Wakie,
Czy istnieje tylko jedna kombinacja, odpowiadająca wymogom zadania?



Skorzystałem z poradnika i w moim przypadku, bez uzycia pewnej sztuczki nie da się przejść gry... -.- niedopatrzenie twórców (tak mi się wydaje).
Lionel,
Zadanie ze "sprzecznością".
Mistrz Poruset da ci kartki na 2 dusze itd.

Co do Ammona.
- jedne pojemnik znajdziesz w pokoju mistrza Inarusa
- w pomieszczeniu na południe od biesów (wymagany klucz Inarusa)
- możesz założyć się o duszę Artesha przy ostatnim starciu golemów
- możesz wykraśc z magazynu dusz
Racuch,
Jeśli pismo od golema nie pomaga to nie wiem co jest. Ja chyba też robiłam to nie po kolei i nie miałam problemów. Może spróbuj pogadać jeszcze raz z archiwistą.
Wakie,
Zrobiłem zadanie z mefitami, lustrami i z nowicjuszem bez duszy, czyli mam 3 "klucze", brakuje mi tego od biesów. Chodzi o to, że obecnie przy sobie mogę mieć maksymalnie jedną duszę, wyniesioną z magazynu.
Racuch,
Powiedz(napisz), które zadania już zrobiłeś i ile masz dusz.
Wakie,
Właśnie... a ja już jedną straciłem na Ammona....
Racuch,
Trzeba porozmawiac z mistrzem-golemem(nie pamietam jak miał na imie) i spytać o sprzeczną duszę. Da ci on pozwolenie na wyniesienie 2 dusz.
Wakie,
Problem w tym, że aby wykonać część "sprzeczność", muszę złączyć dwie dusze, a aby uzdrowić Ammona musiałem dać 3 inne, przy czym jedna pochodziła z archiwum. Z archiwum mogę wynieść tylko jedną więcej, a więc nie mogę złączyć dwóch...
Racuch,
Nie, to niemożliwe. Problemem 4 kluczy jest tylko to, że trzeba się nieźle nachodzić. Dostaje się je przez zadania "z chaosu porządek", "godne zastępstwo", "sprzeczność" i w zadaniu z lustrami.
Wakie,
Czy to możliwe, że po odzyskaniu duszy Ammona Jerro nie można kontynuować gry? -.- Napotkałem się z tym problemem podczas zdobywania czwartego "klucza" do drzwi Nefris. Po oddaniu 3 dusz uczniów, nie mogę znaleźć dość "materiału" aby stworzyć sprzeczną duszę...
Wczytywanie...