Tajemnicza drowka? :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rangramil,
Wiesz, ta lokacja jest dość ciemna, a drowka jest czarna, więc łatwo ją przegapić, ja też jej szukałem, czas pewien, ale się udało. Po zwerbowaniu, drowka zajmuje miejsce w sklepie, jako drugi sprzedawca i oferuje ciekawy wybór przedmiotów.
Iluvatar,
Hmm to może mam jakiś błąd a może nie zwróciłem uwagi
Tak czy tak dzięki za pomoc
Wakie,
Po wejściu do obozu jeśli skierujesz się w prawą stronę znajdziesz coś na wzór klatki, a w niej drowkę.
Iluvatar,
Po wybiciu wszystkich?
Jak dobrze pamietam to wchodzę do obozu olbrzymów (najpierw zabijam smoka, nie wchodze z nim w układy, a następnie ide do Olbrzymów) i tuż przed rozmową pieski rozszarpują kogoś ... natomiast po walce z nimi nie widziałem nikogo
Wakie,
Tajemnicza drowka została schwytana przez przywódcę ognistych olbrzymów i jest trzymana w jego obozie, ale możesz ją uratować tylko po wybiciu wszystkich.
Iluvatar,
Witam
Jeśli "zaprosimy" Torio do naszej Warowni to w pewnym momencie możemy zapytać ją o potenjcalych rekrutów do Twierdzy ...
Pierwszą osobą o której nam mówi jest Calindra (górnik z Port Last) natomiast drugą jest pewna drowka której karawanę napadły Ogniste Olbrzymy ... jeśli przeżyła to może się do nas przyłączyć. Mam więc takie pytanko: gdzie ona jest? -_-
Wczytywanie...