[Diablo III] Diablo 3 nadchodzi! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Michał*,
Witam serdecznie

czy ktoś wie może jakie pakiety językowe zawiera DIII ??

dziekuję za pomoc
Courun Yauntyrr,
Były doniesienia co do wymagań D3, ale zaprzeczono im. Rzekomo gra wymagała:

Cytat

PC:
System: Windows XP/Vista
Procesor: 1.4GHz lub lepszy
RAM: 1GB lub więcej
Karta graficzna: 128MB z obsługą Dx9
Dysk twardy: 4-8GB

Mac:
System: MacOS X 10.3 (Panther) lub lepszy
Procesor: 1.6GHz lub lepszy
RAM: 1GB DDR RAM lub więcej
Karta graficzna: 128MB ATI lub NVIDIA
Dysk twardy: 4-8 GB


Innymi słowy - nawet nie tak wysokie. Mam nadzieję, że te oficjalne będą mocno zbliżone.
kazik,
Już się nie mogę doczekać kiedy będę miał okazje grac w Diablo 3, ale to jeszcze czas na to mam nadzieje że nie będą duże wymagania ! pozdrawiam i widziałem filmiki jestem pod wrażeniem !
Thorin,
To będzie wielki hit, nie mam nawet żadnych wątpliwości Jako wielki fan dwóch poprzednich części mam ogromne oczekiwania wobec kontynuacji, ale czuję, że Blizzard stanie po raz kolejny na wysokości zadania i dostaniemy najlepszego h'n's- a w historii. Wystarczy, aby zachowali klimat i grywalność dwójki i zmienili kilka nie do końca udanych rozwiązań, a dostaniemy grę, w którą będziemy się zagrywać przez następne 10 lat. Twórcy chcą znacznie usprawnić Battle.net i mają zadbać, aby był najlepszym dostępnym miejscem do gry w trybie multi. To na pewno nie puste przechwałki, Blizzardowi można naprawdę zaufać. Pozostaje cierpliwie czekać pewnie aż do połowy 2010..
Dabu,
Ogólnie, Diablo mnie nigdy nie pociągało. Wieczne chodzenie po lochach i ubijanie potworów mnie nie kręci. Pewnie dlatego jedynym H&S, który mi się podobał, to The Bard's Tale.
Favar,
H&S pozostanie h&s. Nie byłem nakręcony na te grę ale jakiś czas temu obejrzałem gameplaye i diabli jednak wprowadza kilka ciekawych rzeczy do gatunku. Jaki H&S ma ragg doll i otoczenie które można zniszczyć, przygniatając przy tym wrogów? Ta jedna rzeczmi zupełnie wystarcza aby dobrze sie bawić

Co do narzekania na brak mroku to mnie przeraża tendencja że wszystkie gry są brązowe. Halo, cod, gta IV, GoW wszystko jest szare lub brązowe (Bo realizm jest brązowy...)... Dlatego cieszę się na każdą odmianę.
DekardKein,
W sumie to każde Diablo polega na tym samym - eksterminacji niezliczonej ilości "czegoś" co atakuje naszego bohatera. trudno się więc spodziewać aby gra faktycznie wniosła coś nowego do gatunku. Nie mniej jednak twórcy dodali mnóstwo nowinek, którycz poznanie zajmie na pewno sporo czasu nawet staremu wyjadaczowi. Diablo3 dla zasady powinno być obowiązkowym tytułem na naszej półce, nawet jeśli w niego nie zagramy
Rangramil,
Wiesz Mel, ja to ujmę tak. Gry są jak mięso, pochodzą z różnych miejsc, czasami od zwierząt chorych, lub słabych. Takie mięso nie smakuje już tak dobrze, jak z osobnika młodego i świeżego. Ale siedzący w temacie wołowiny, nie sięgnie po wieprzowinę, czy choćby kurczaka, bo jest wierny i jakoś przecierpi twardego kotleta.

Dlatego wolę być konsumentem ogólno - mięsnym, wybierającym mięso jedynie ze zdrowych i młodych osobników (czyli gry dla mnie oryginalne, rzadko decyduję się na drugie części, o trzecich nie wspominając).
Tyrael,
Moim zdaniem Diablo III wypali, coś mi mówi że to będzie dobra gra
Melzar Mizzrym,
Aj tam wasze durne komentarze Ta gra jest robiona dla koneserów, siedzącym w tym gatunku (w diablo) od dawna. Faktycznie, chyba też nie przepuszcz okazji pogrania sobie w nowe cudo blizzarda. Chociaż zanim wyjdzie to jeszcze sobie poczekamy. Skubańce muszą jeszcze dokończyć Starcraft 2, co trochę potrafi wnioskując ze świetnych screen'ów. Diablo 3 pewnie jeszcze nas zaskoczy mimo tego co o tym piszą i pokazują w internecie. Sądząc po Blizzardzie, patrząc na ich dzisiejszy dorobek to chyba nie ma opcji by owa gra nic nie wnosiła do swego gatunku, ani nie byla zachwycająca mimo wszystko. A że dali taki fajny 'Candy' jak przyjemna dla oka i ciekawa grafika, to już w ogóle bardzo miło z ich strony Powodzenia dla ekipy Blizzarda i oby tak dalej, bo dorastałem na tych grach począwszy od Warcraft i jestem pewien co do sukcesu.
Szkoda tylko że na moim komputerze nawet Wormsy czy Czołgi się tnął.
Atis,
... Ale jednak wydaje mi się, że Blizz odgrzewa stare Diablo... ładna graficzka to nie wszystko. Czuję, że nie przetrwa.
Valandil Falassion,
Pisząc o większej dynamice miałem na myśli więcej nagłych zwrotów akcji. W filmiku widać maszerujące wojsko, więc może będzie okazja wziąć udział w jakiejś większej bitwie. No i lokacje wyglądają dużo bardziej zahcęcająco niż w dwójce - że o muzyce nie wspomnę. Co nie zmienia faktu, że to zwykła sieczka, ale też niczego innego od D3 nie oczekuję.
Cilde,
Rangnamilu, ale czego można oczekiwać po grze typu hack'n'slash? Główny cel przecież to przedzierać się przez legiony plugastwa, nabijanie lvl i rozbudowywanie postaci, a czasem zabić jakiegoś kozaka typu Diablo i tyle, ot co wartka fabuła tej gry.


Blizzard zrobił błąd wydając D 3 przed Starcraftem 2, a termin D 3 tez piękny 2009 3 kwartał;/
Rangramil,
Będzie zwyczajna sieczka, a jeżeli zwiększą tempo, to też pozostanie tylko sieczka, jedynie szybsza... Poszczególne części Diablo różniły się jak dotąd szybkością poruszania postaci i ilością wrogów. W jedynce łaziło się powoli, a wrogów było średnio dużo. W dwójce można było pobiegać, a wrogów było dużo, czasem aż za dużo i ciągle pojawiali się nowi, ale trzeba było do tego wczytać grę. Zatem idąc takim ciągiem, w trójce bohater osiągnie prędkość dźwięku, a liczba wrogów będzie tak przytłaczająca, że jedynie to, że obraz zawsze jest scentrowany na bohaterze, pozwoli nam odgadnąć, gdzie stoimy i co lejemy w chwili obecnej. A właściwie wam, bo ja się tego nie tknę...

Odgrzewany kotlet może wyglądać zachęcająco, ale uwierzcie mi, że smak już nie ten co za pierwszym razem.
Valandil Falassion,
Filmiki to jedno, a gra drugie. Zapowiada się bardziej dynamicznie, niż D2. I dobrze, bo dwójka znudziła mnie już w pierwszym akcie. Może tutaj będzie lepiej. Ale i tak wolałbym kolejnego Icewind Dale albo Baldurka. Ech.
Arkham,
Filmiki z nowego Diabła mnie nie powaliły. Blizzard połączył Diablo 2 z World of Warcraft. Niespecjalnie to mroczne ani zachwycające. Byleby miało grywalność dwójki. Coż, wracam do wzdychania do Starcrafta 2 ..;p
Tokar,
Gdyby tak miał wyglądać każdy odgrzewany kotlet, to naprawdę bym się nie obraził Co do tego drugiego, żałuj
Strażnik,
Blizzard do niekwestionowany mistrz w odgrzewaniu kotletów. Zanosi sie na kolejnego h&s, w którego zapewne nie zagram. I nie będę z tego powodu płakać.
Matthias Circello,
Właśnie tak przeglądając sobie te screeny, filmiki pomyślałem... cholera. F3, D3, W3 - dlaczego?! *płacze*

Mam jedynie nadzieję, że wymyślą coś naprawdę powalającego oprócz grafiki.
Rangramil,
Kolejna gra, która nie wniesie nic naprawdę nowego do gatunku, a jedynie będzie się pysznić rzekomo powalającą grafiką i przy okazji napędzi rynek podzespołów komputerowych, bo gracze dwójki rzucą sie do renowacji i usprawniania sprzętu.

Ale w sumie czego się spodziewać? Obecnie trudno już o coś oryginalnego...
Wczytywanie...